Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Progresso HR

Kluczbork

2016-07-07

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez firmę wymogów prawnych i systemowych w zakresie ochrony środowiska,
  • Przygotowywanie dokumentacji i sprawozdań wynikających z przepisów BHP i ochrony środowiska zgodnie z normami PN-N 18001, ISO 14001 oraz OHSAS,
  • Podejmowanie działań mających na celu zapobieganie wypadkom, zagrożeniom, chorobom zawodowym w miejscu pracy,
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i ochrony środowiska, podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Prowadzenie audytów z zakresu BHP i ochrony środowiska,
  • Nadzór nad gospodarką odpadami,
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i ochrony środowiska,
  • Znajomość norm ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N18001,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego systemu ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N 18001,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia kompetencji zawodowych
  • Wynagrodzenie oraz  pakiet socjalny

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres APLIKUJ.  W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76427 ofert pracy. Sprawdź!