Negocjator ds Windykacji Telefonicznej

Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o.

Warszawa

2016-07-07

Zakres zadań:

– Kontrola i windykowanie należności
– Monitorowanie ustalonych płatności
– Telefoniczne prowadzenie negocjacji warunków spłat zobowiązań finansowych
– Proponowanie przedłużenia terminu zapłaty zgodnie z procedurami wewnętrznymi
– Zapoznanie się z procesami i procedurami dotyczącymi procesu windykacji
– Optymalne zarządzanie powierzonym portfelem poprzez odpowiedni dobór dostępnych narzędzi
– Realizacja założonych celów
– Dbanie o odpowiedni poziom i jakość pracy
– Współpraca z wewnętrznymi działami w spółce

Wymagania:

– Wykształcenie min. średnie
– Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne i interpersonalne
– Rozwinięte zdolności komunikacyjne- asertywna dyplomacja
– Determinacja i pełne zaangażowanie, ukierunkowane na wynik oraz stawiane cele
– Umiejętność rozwiązywania problemów i nastawienie na współpracę
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Znajomość pakietu obsługi komputera i MS Office
– Doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

– Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
– Możliwość dynamicznego rozwoju w ramach szybko rozwijającej się spółki
– Szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników
– Atrakcyjny system wynagradzania
– Jasne zasady premiowania
– Możliwość korzystania z pakietów świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
– Praca zmianowa

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!