Inżynier jakości z j. włoskim w branży automotive

Human & Hunter Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

2016-07-06

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży automative szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Miejsce pracy:  Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Udział w pracach zespołów CFT
  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych wspólnie z działem konstrukcyjnym, technologicznym i produkcji
  • Kompletowaniem, weryfikacja i przedkładanie pełnej dokumentacji (np. PPAP, VDA 2, Benestare)
  • Opracowywanie reklamacji klienta
  • Nadzór nad wykonywaniem testów kwalifikacyjnych
  • Planowanie i realizacja audytów wewnętrznych
  • Opracowywanie konceptów jakościowych dla nowych projektów
  • Opracowywanie i aktualizacja planów kontroli
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze jakości dla firmy z branży automotive
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość wymagań specyfikacji technicznej ISO/TS 16949
  • znajomość metodologii FMEA
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • nastawienie na pracę zespołową
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracą
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • praca w międzynarodowym zespole specjalistów

 Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

HUMAN & HUNTERDoradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca

Zadania:

·         Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

·         Udział w pracach zespołów CFT

·         Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych wspólnie z działem konstrukcyjnym, technologicznym i produkcji

·         Kompletowaniem, weryfikacja i przedkładanie pełnej dokumentacji (np. PPAP, VDA 2, Benestare)

·         Opracowywanie reklamacji klienta

·         Nadzór nad wykonywaniem testów kwalifikacyjnych

·         Planowanie i realizacja audytów wewnętrznych

·         Opracowywanie konceptów jakościowych dla nowych projektów

·         Opracowywanie i aktualizacja planów kontroli

·         Przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

·         min. 1 rok doświadczenia w obszarze jakości dla firmy z branży automotive

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         praktyczna znajomość wymagań specyfikacji technicznej ISO/TS 16949

·         znajomość metodologii FMEA

·         bardzo dobra znajomość MS Office

·         bardzo dobra znajomość języka włoskiego (warunek konieczny)

·         bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

·         nastawienie na pracę zespołową

·         umiejętność pracy pod presją czasu

·         samodzielność w działaniu

·         gotowość do wyjazdów służbowych

·         umowa o pracą

·         możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego

·         praca w międzynarodowym zespole specjalistów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75499 ofert pracy. Sprawdź!