Pracownik Produkcji

SEKA S.A.

Poznań

2016-07-05

SEKA S.A. Agencja Zatrudnienia (nr 7889) specjalizująca się w rekrutacjach, outsourcingu, doradztwie i szkoleniach dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Suchy Las/k. Poznania

Zakres obowiązków:

- praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych

- zadania produkcyjne

Oczekiwania:

- umiejętności manualne

- sprawność fizyczna

- dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pracę zmianowa w godzinach 6-14/14-22

- pracę w dobrej atmosferze

- możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV, wraz z klauzulą

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. - Agencja Zatrudnienia (nr 7889) z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75301 ofert pracy. Sprawdź!