Monter - Szczecin 20 miejsc

Adro

Szczecin

2016-07-05

Firma ADRO powstała w 2006 roku i dziś jest jedną z większych i rozpoznawalnych firm zajmującą się budową i remontami statków, budową konstrukcji stalowych i aluminiowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, malarzy, monterów, rurarzy, dzięki czemu możemy poszczycić się sporymi osiągnięciami-zaufaniem kontrahentów oraz wzrastającą liczbą zleceń w Polsce jak i w krajach całej Europy.

Obecnie poszukujemy:

MONTERÓW

Opis stanowiska:

  • Praca na halach, przy budowie wiatraków
  • Praca dwuzmianowa (dzień/noc)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Kurs cięcia i szczepiania
  • Solidność, poważne podejście do pracy, dyspozycyjność do  pracy również w weekendy
  • Aktualne badania lekarskie

Oferujemy:

  • Pracę w dobrych warunkach
  • Dużą ilość godzin do przepracowania
  • Realną możliwość kontynuowania współpracy na kontraktach zagranicznych
  • Zakwaterowanie dla osób z poza Szczecina

CV wraz z dodatkowymi uprawnieniami proszę wysyłać  na adres mailowy:

Osoby zainteresowane zapraszamy również bezpośrednio do biura w Rumi Janowie przy ul. Sobieskiego 47 lub kontakt telefoniczny pod nr  692-471-183