Kelner

HOTEL & SPA "Trzy Wyspy"

Świnoujście

2016-07-05

Do zespołu Hotelu Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko                               Kelner - Barman.

Dołącz do nas.

Obowiązki: obsługa gości hotelowych w restauracji hotelowej i barze oraz w Keja Bar.

Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe, znajomości j. niemieckiego, uczciwość i sumienności, wysokiej kultury osobistej. Doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane.

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, miłą atmosferę                                 w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłani CV ze wskazaniem stanowiska pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!