Pomocnik do Biura/Magazynu

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

2016-09-13

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych, będący częścią międzynarodowego koncernu, działającego w obszarze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych, w ponad 150 oddziałach na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie pracy działu marketingu, sprzedaży i księgowości
  • zarządzanie magazynem artykułów reklamowych - obsługa fizyczna wysyłek i przyjęć towarów
  • przeprowadzanie czynności inwentaryzacyjnych
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziany status studenta studiów zaocznych)
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie.

Poszukujemy osoby otwartej, samodzielnej, dobrze zorganizowanej i dynamicznej    w działaniu. Cenimy dokładność, systematyczność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań i własną inicjatywę.

Praca w miłej atmosferze, pakiet socjalny oraz stabilność zatrudnienia sprawiają,    że firma Hoya Lens Poland Sp. z o.o.  jest jednym z najbardziej pożądanych pracodawców na rynku.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!