Specjalista ds. Zamówień Medycznych z j. niemieckim

People

Gdynia

2016-09-19

People Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego świadczącą swoje usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie.

Dla międzynarodowej firmy  z siedzibą w Gdyni poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalisty ds. Zamówień Medycznych z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • praca z językiem niemieckim na co dzień (w mowie oraz w piśmie)
  • odpowiadanie drogą telefoniczną oraz mailową na zapytania klientów koncernu medycznego
  • kontakty z innymi działami w celu wyjaśnienia niejasności dotyczacych systemu, współpraca z działem logistyki, magazynem
  • usprawnianie procedur wewnętrznych firmy, nadzorowanie procesów
  • rejestracja zamówień w systemie wewnętrznym, koordynowanie dostaw i odbioru sprzętu medycznego

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1, C2)
  • komunikatywność
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • praca zmianowa Poniedziałek - Niedziela w godzinach 7-19.00 (w tym 3 dni pracy w weekend oraz 3 nocne zmiany po okresie szkoleniowym) przy zachowaniu zasady 40h/tydzień
  • możliwość pracy na pół etatu- 20h/tydzień

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny, następnie nieokreślony
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, kursy językowe
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV w j. angielskim

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77148 ofert pracy. Sprawdź!