Asystent/ka Działu Księgowego/umowa zlecenia

Uchman i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego

Lublin

2016-11-30

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i sprawdzanie poprawności dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Wprowadzanie danych do systemu Comarch
  • Archiwizacja dokumentów
  • Inne zadania zlecone, wspierające pracę działu księgowości

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Wykształcenie wyższe, wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień dotyczących rachunkowości (księgi rachunkowe, koszty w układzie rodzajowym)
  • Znajomość zagadnień z zakres: CIT (księgowanie kosztów)
  • Znajomość zagadnień z zakresu VAT (podstawowe zasady odliczenia VATu)
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (w szczególności Excel)

Pożądane cechy:

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Obowiązkowość i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowa zlecenia
  • Umowę o pracę osobom przejawiającym duże postępy w rozwoju zawodowym
  • Miłą atmosferę pracy

Forma kontaktu:

Cv oraz list motywacyjny proszę przesłać na adres:
APLIKUJ w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska
Dokumenty powinny zawierać podpisane oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji” zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!