Ślusarz/Spawacz

Drabest Sp. z o.o.

Mników

2016-12-01

 Nr ref. S/1/XII/2016

Miejsce Pracy: Mników (okolice Krakowa)

Obowiązki:

  • Spawanie drabin i elementów aluminiowych, obróbka stali - pełny zakres obowiązków uzależniony jest od posiadanych umiejętności i uprawnień zawodowych,
  •  Prace montażowe, wyjazdy na instalacje.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagamy umiejętności do spawania aluminium),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego konstrukcyjnego- złożeniowego,
  • Prawo jazdy Kat. B,
  • Uprawnienia wysokościowe będą mile widziane,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowanie, samodzielność działania,
  • Solidność, rzetelność i uczciwość.

Oferta:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowa o prace po okresie próbnym albo własna działalność.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny S/1/XII/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Sp. z o. o.                     www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!