Doradca Klienta

Adrian Głąbała

Miasteczko Śląskie

2016-09-19

Opis firmy

Adrian Głąbała działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • - aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,

  • - kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,

  • - sprzedaż produktów bankowych,

  • - analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,

  • - realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:

  • - minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,

  • - bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,

  • - umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • - wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,

  • - umiejętność pracy pod presją czasu,

  • - preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ekonomią).

Oferujemy

Oferujemy:

  • - umowę o pracę,

  • - szkolenia wstępne organizowane przez Bank,

  • - możliwości rozwoju zawodowego,

  • - atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!