OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

CONKRET Z.R. Sp. jawna

Wielkie rychnowo

2016-09-08

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowisko:

 Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

Zakres obowiązków:

- realizowanie założeń produkcyjnych

- praca na linii produkcyjnej – obsługa maszyn, obsługa linii do granulacji, obsługa nawijarki

- nadzorowanie stanu technicznego i prawidłowości pracy linii produkcyjnej

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane wykształcenie średnie techniczne

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- samodzielność i energia w działaniu

- dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość długotrwałej współpracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102332 ofert pracy. Sprawdź!