Asystentka

Exito Broker

Warszawa

2016-11-10

w związku z rozbudową struktur  EXITO BROKER Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystent Zarządu

Zakres obowiązków:

  1. Prace sekretarskie zapewniające w szczególności:

  • prawidłowość i terminowość przepływu korespondencji i komunikacji zewnętrznej  i wewnętrznej,
  • prawidłową archiwizację korespondencji oraz wszelkiej dokumentacji wynikającej z bieżącego funkcjonowania Firmy,
  • redagowanie pism dla Zarządu,
  • bieżąca aktualizacja dokumentów rejestrowych Spółki (odpisy KRS), zaświadczeń z Urzędów (US, ZUS)
  • obsługa sprzętu biurowego (ksero, faks, skaner, drukarki itp.),
  • dbałość o powierzone urządzenia i sprzęt biurowy znajdujący się w siedzibie Firmy,
  • kompletacja dokumentacji gwarancyjnej i serwisowej sprzętu i urządzeń Firmy,
  • bieżący serwis dla członków zarządu, klientów, gości biura,
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wszystkich biur i oddziałów, poprzez zabezpieczenie zaopatrzenia w materiały biurowe oraz inne niezbędne produkty,
  • prowadzenie bazy kontaktów (adresy, telefony) klientów Exito Broker Sp. z o.o. oraz firm współpracujących,
  • prowadzenie terminarza spotkań,
  • obsługa delegacji,
  • łączenie rozmów telefonicznych,
  • rezerwacja hoteli, restauracji, biletów PKP, lotów itp.,
  • pozostałe czynności administracyjne.

  1. Czynności związane z ewidencją środków trwałych i urządzeń exito Broker Sp. z o. o.  i pozostałych firm grupy EXITO.
  2. Prowadzenie bazy zleceń - wprowadzanie druków zleceń do pliku Excel, wystawianie druków zleceń na prośbę Przełożonych.

4.   Inne zadania powierzone przez członków Zarządu i Dyrektora Biura Zarządu.

 Lokalizacja: Warszawa

 Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętności efektywnego działania i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, planowania i ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, sumienność, operatywność, inicjatywa, samodzielność
  • Wysoki poziom kultury osobistej, dyskrecja
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (biegły MS Office: PowerPoint, Word, Excel, Outlook)

  Oferujemy:

  • ciekawą pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;

 Prosimy w załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez EXITO BROKER Spółka z o. o. w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!