Magazynier

Polonus Tel Sp. z o.o.

Katowice

2016-11-30

Pracownik magazynowy Polonus Tel Sp. z o.o.

 - z doświadczeniem i do przyuczenia

Magazynier

Miejsce pracy: Magazyn Polonus Tel Sp. z o.o.
Nr referencyjny: Magazyn PT

Obowiązki

  • wsparcie procesów logistycznych,
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • zlecone prace magazynowe,

Wymagania:

  • osoba niekarana,
  • znajomość obsługi komputera i programów typu Word, Excel,
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

• Stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę (Pełen Etat,)
• Stałe wynagrodzenie
• Praca 5 dni w tygodniu pn-pt.
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Ubezpieczenie grupowe

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!