Manager ds. sprzedaży j. serbski lub chorwacki

Linemedia

Nowy Sącz

2016-11-22

Firma Linemedia Sp. z o. o. - operator portalu internetowego Autoline.pl poszukuje pracownika do swojego oddziału w Nowym Sączu na stanowisko „Manager ds. sprzedaży”.

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż produktów portalu klientom biznesowym
- poszukiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi
- fakturowanie

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie - studenci w trakcie studiów licencjackich lub magisterskich zaocznych
- wysoka kultura osobista
- umiejętność obsługi komputera i rozmowy przez telefon
- znajomość funkcjonowania stron internetowych

- min. dobra znajomość języka serbskiego / chorwackiego OBOWIĄZKOWO

- mile widziane znajomość innych języków obcych
- doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- pracę w młodym, międzynarodowym zespole

CV oraz LM oraz referencje proszę nadsyłać na adres e-mail wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”

Oferty nie spełniające kryteriów nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100203 ofert pracy. Sprawdź!