Operator Maszyn

Lambertz Polonia

Katowice

2016-09-05

Firma Lambertz Polonia będąc częścią Grupy Lambertz,
jednego z czołowych niemieckich producentów wyrobów cukierniczych w związku z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych
Poszukuje kandydata na stanowisko:
OPERATOR MASZYN NA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
Osoba zatrudniona na stanowisku Operatora Maszyn odpowiedzialna będzie za:
• Obsługę urządzeń i linii produkcyjnych.
• Realizację planów produkcyjnych.
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
• Ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi.
• Wykonywanie prac konserwacyjnych.
• Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z maszynami, urządzeniami produkcyjnymi (będzie dodatkowym atutem),
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Zaangażowanie.
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
• Szanse rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Pracę w zgranym zespole.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.