Elektryk

Runtime Polska Sp. z o.o.

Hannover

2016-11-18

Nasza firma, Runtime Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4261) jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w 6 krajach Unii Europejskiej i działającej od wielu lat w branży pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej przede wszystkim na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy się rekrutacją fachowców z branży budowlanej, logistycznej, metalowej i medycznej do krajów przede wszystkim niemieckojęzycznych.

Dla naszego kontrahenta w Niemczech poszukujemy stale wykwalifikowanych pracowników w charakterze:

- elektryk

(budowlany, przemysłowy, na elektrownie wiatrowe)

Zakres obowiązków:

- typowe prace dla zawodu w zakresie: montaż instalacji budowlanych w budynkach, prace elektryczne w przedsiębiorstwach przemysłowych, utrzymanie ruchu, montaż szaf sterowniczych, prace elektryczne na elektrowniach wiatrowych

Oczekiwania:

- ukończona szkoła w zawodzie
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego na elektrownie wiatrowe)
- umiejętność i brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- czytanie rysunku technicznego i praca zgodnie z jego wytycznymi
- prawo jazdy i samochód

Oferta:

- pracodawca oferuje umowę o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia zawodowego od 11,50 €
- dieta dzienna
- zakwaterowanie płatne z diety lub na koszt pracodawcy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy i spełniające wymagania pracodawcy, proszone są o przesłanie mailem swojego cv ze zdjęciem
w języku polskim i niemieckim na adres mailowy: APLIKUJ

wraz z dopiskiem klauzuli o ochronie danych osobowych.