Redaktor tekstów/ Copywriter, praca zdalna

TripsByTips

Wrocław

2016-11-02

TripsByTips poszukuje zainteresowanych pisaniem artykułów o tematyce turystycznej. Podróżujesz chętnie, a pisanie sprawia Ci przyjemność? Dla nas możesz napisać własny tekst o swoich doświadczeniach związanych z turystyką. Pomoże Ci w tym, przez nas udostępiony Brief. Możesz zostać swoim szefem, ponieważ o miejscu i czasie pracy decydujesz sam. Temat tekstu także zależy od Ciebie. Może on dotyczyć: międzynarodowych celów podróży, hoteli, Points of Interest, aktywności takich jak jazda na nartach, nurkowanie, wędrówki, zakupy i wiele innych.

 

Czego oczekujemy?

 

Poszukujemy autorów, którzy będą pisać dla nas w języku polskim. Powinieneś jednak posiadać znajomość języka niemieckiego, jest ona potrzebna by poruszać się po naszej stronie internetowej. Poza tym piszesz poprawie stylistycznie, nie masz problemów z gramatyką i poprawną polszczyzną, a do innych kultur i społeczeństw podchodzisz z entuzjazmem.

 

Co oferujemy?

 

Za każdy tekst otrzymasz od nas stałą zapłatę, a naprawdę dobre teksty nagrodzimy dodatkowym bonusem. Ci, którzy będę pisali dla nas często, uzyskają dodatkową premię na koniec miesiąca. Sam decydujesz o czym piszesz. Możesz stale się rozwijać, w czym pomogą Ci nasi doświadczeni lektorzy. Podpowiemy Ci jak polepszyć swój styl. Zameldowanie na naszym portalu jest bezpłatne i w każdej chwili możesz zrezygnować.

 

Kim jesteśmy?

 

Ponad 12.000 autorów w 100 krajach pisze dla TripsByTips Unique Content w dziesięciu różnych językach.

 

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia na naszej stronie internetowej: http://www.tripsbytips.de/autor/programm

 

Tekst próbny proszę dodać w języku polskim.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81589 ofert pracy. Sprawdź!