Spedytor krajowy/międzynarodowy Wrocław

Advectus s.c.

Wrocław

2016-11-22

Opis stanowiska pracy:

Spedytor krajowy / międzynarodowy

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
  • monitorowanie zleceń transportowych
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku spedytor / dyspozytor
  • znajomość branży spedycyjno-transportowej
  • dynamizm w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole,
  • pracę w firmie z dobrymi referencjami w branży spedycyjno-transportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  APLIKUJ

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Advectus s.c. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!