Technolog drewna / Technolog meblowy – konstruktor

KAMPRA

Poznań

2017-01-09

Firma P.P.H.U. KAMPRA w Nochowie

producent mebli kuchennych, mieszkaniowych i sklepowych prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Nochowo k. Śremu

(woj. wielkopolskie)

Opis stanowiska:

- projektowanie mebli na indywidualne zamówienie klienta,

- sporządzanie kosztorysów wytworzenia oraz ofert cenowych dla klienta końcowego,

- wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej,

- koordynowanie procesów realizacji zamówień,

- współpraca z klientami oraz kontrahentami.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: technolog drewna,

- wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie,

- minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętność konstruowania,

- komunikatywność, dokładność i odpowiedzialność,

- znajomość programu AutoCAD dla potrzeb opracowania dokumentacji produkcyjnej,

- dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej polskiej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji mebli,

- udział w realizacji ciekawych i zróżnicowanych projektów,

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

- pomoc w zakwaterowaniu dla osób z poza regionu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Niniejszym informujemy o przysługującym Panu/Pani prawie do wglądu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych oraz o prawie do żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111266 ofert pracy. Sprawdź!