Recepcja medyczna

MSA-DENT

Wrocław

2017-03-07

MSA-DENT jest kliniką dentystyczną we Wrocławiu, gdzie zajmujemy się leczeniem oraz profilaktyką stomatologiczną niemowląt, dzieci i młodzieży do 16 roku życia.

W związku z rozwojem praktyki we Wrocławiu poszukujemy kandydatów do  Recepcji medycznej.

Główne zadania:

  • Prowadzenie recepcji pacjentów w gabinecie
  • Prowadzenie rejestracji pacjentów
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych
  • Prowadzenie kartoteki medycznej

Wymagania:

  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
  • Doświadczenie w rejestracji medycznej lub w dziale telefonicznej obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność w ramach harmonogramu pracy
  • Wysoka kultura osobista, punktualność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Orientacja na pacjenta
  • Otwartość oraz umiejętność pracy jednocześnie z wieloma osobami
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, w tym łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.