Monter Izolacji Przemysłowych

R&M Centrum Szkolenia Zawodowego

Krapkowice

2017-01-04
Informujemy, że odbędzie się szkolenie
dla monterów izolacji przemysłowych.

 
 

Do kogo skierowany jest niniejszy kurs?

Kurs jest skierowany do wszystkich osób, które są chętne do zmiany zawodu, zdolne do pracy na wysokości, nie posiadają wiedzy i umiejętności z zakresu montażu izolacji przemysłowych. W ofercie posiadamy moduł dłuższy i ten trwa 200 godzin oraz przyspieszony, 100-godzinny, będący przygotowaniem do zawodu. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą mogli podjąć pracę w firmach wyspecjalizowanych w montażu materiału izolacyjnego, elementów konstrukcji i płaszcza ochronnego izolacji przemysłowych.

Jakie umiejętności zdobędą uczestnicy kursu?

Ukończenie kursu jest równoznaczne z nabyciem wiedzy i umiejętności na poziomie absolwenta szkoły zawodowej. Szczególny nacisk kładzie się na zajęcia praktyczne i ćwiczenie umiejętności manualnych pozwalających na samodzielne i sprawne wykonywanie izolacji przemysłowych.

 

Dodatkowe zalety kursu

Kurs jest prowadzony przez doświadczonych praktyków posiadających dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie programowym kursu. Stały bezpośredni kontakt z prowadzącymi zajęcia, szczególnie w części praktycznej, pozwoli uczestnikom na profesjonalne opanowanie umiejętności zawodowych.

 

Na czas trwania kursu, jego uczestnik zobowiązany jest do posiadania
ubrania roboczego (odzież + obuwie ochronne)!
pozostałe materiały szkoleniowe – piśmiennicze, opracowania oraz materiały potrzebne do pracy na warsztacie, zapewniane są przez nasze Centrum.


________________________________________________________________

Więcej informacji na http://csz.com.pl

lub polub nas na fb:

https://www.facebook.com/CentrumSzkoleniaZawodowego
________________________________________________________________________________ 

 
 
 
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106775 ofert pracy. Sprawdź!