Monter rusztowań

Drabest Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-01

Miejsce Pracy: Kraków

Nr ref.  MR/1/XII/2016

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż rusztowań.

Wymagania:

  • Uprawnienia montażysty,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie w systemie akordowym,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Umowa o pracę po okresie próbnym,
  • Samochód firmowy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub kontakt na nr: 664-917-420

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny MR/1/XII/2016

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. INFORMUJEMY, IŻ REKRUTACJA ODBYWA SIĘ W TRYBIE CIĄGŁYM. ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

DRABEST Spółka z o. o.                                www.drabest.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!