Specjalista ds. SEO i AdWords Google !

ECOFAN

Aleksandria

2016-11-01

ECOFAN w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuję do pracy w biurze osoby do administrowania i pozycjonowania firmowych stron internetowych oraz e-sklepów. Zakładanie treści i pozyskiwanie dobrych linków w celu budowania pozytywnego wizerunku oraz najlepszej pozycji dla poszczególnych fraz w wyszukiwarkach google, bing, yahoo, onet, wp itp. Tworzenie i realizacja kampanii AdWords. 

 

Oczekiwania

- wysoka kultura osobista,

- systematyczność i dbałość o detale,

- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie informatyki praktycznej związanej z funkcjonowaniem wyszukiwarek oraz stron internetowych w tym e-sklepów (warunek konieczny) 

- doświadczenie z udokumentowanymi sukcesami w zakresie SEO i kampanii AdWords. 

- brak nałogów  

 

Główne zadania: 

- administracja stron 

- optymalizacja kodów stron oraz treści  

- pozyskiwanie „dobrych linków”

- realizacja kampanii AdWords 

 

Oferujemy: 

- samodzielność

- umowę o pracę - cały etat

- dojazd do pracy

 

 Osoby zainteresowane prosimy przesyłać swoje CV oraz list motywacyjny na adres: APLIKUJ lubAPLIKUJ 

* Zabezpieczenie antyspamowe. Zamiast APLIKUJ" wstaw APLIKUJ".

 

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszystkich procesów rekrutacji realizowanych przez ECOFAN Grzegorz Nocuń (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi  zmianami). Wszystkim Kandydatom dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszym ogłoszeniem, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.