Specjalista ds. SEO i AdWords Google !

ECOFAN

Aleksandria

2016-11-01

ECOFAN w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuję do pracy w biurze osoby do administrowania i pozycjonowania firmowych stron internetowych oraz e-sklepów. Zakładanie treści i pozyskiwanie dobrych linków w celu budowania pozytywnego wizerunku oraz najlepszej pozycji dla poszczególnych fraz w wyszukiwarkach google, bing, yahoo, onet, wp itp. Tworzenie i realizacja kampanii AdWords.

Oczekiwania

- wysoka kultura osobista,

- systematyczność i dbałość o detale,

- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie informatyki praktycznej związanej z funkcjonowaniem wyszukiwarek oraz stron internetowych w tym e-sklepów (warunek konieczny)

- doświadczenie z udokumentowanymi sukcesami w zakresie SEO i kampanii AdWords.

- brak nałogów

Główne zadania:

- administracja stron

- optymalizacja kodów stron oraz treści

- pozyskiwanie „dobrych linków”

- realizacja kampanii AdWords

Oferujemy:

- samodzielność

- umowę o pracę - cały etat

- dojazd do pracy

 Osoby zainteresowane prosimy przesyłać swoje CV oraz list motywacyjny na adres: APLIKUJ lubAPLIKUJ

* Zabezpieczenie antyspamowe. Zamiast APLIKUJ" wstaw APLIKUJ".

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszystkich procesów rekrutacji realizowanych przez ECOFAN Grzegorz Nocuń (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi  zmianami). Wszystkim Kandydatom dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszym ogłoszeniem, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99578 ofert pracy. Sprawdź!