Pracownik działu eksportu

SABA SP. Z O.O.

Płock

2016-09-01

SABA SP Z O.O.  - Renomowany producent taśm samoprzylepnych (www.saba.plock.pl) zatrudni pracownika na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU EKSPORTU

Wymagania:

- biegła znajomość języka angielskiego

- komunikatywność

- wysoka motywacja oraz nastawienie na realizowanie planów sprzedażowych

- rzetelność, odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy

- znajomość pakietu MS Office

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w handlu zagranicznym – mile widziane

Obowiązki:

- pozyskiwanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami zagranicznymi
- kompleksowa obsługa zamówienia
- współdziałanie z innymi działami firmy w celu realizacji zamówień

- przygotowanie dokumentów do odprawy celnej

- negocjowanie umów i kontraktów z dystrybutorami oraz klientami na rynkach zagranicznych

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

- dużą samodzielność działania

Aplikacje prosimy przesyłać na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75963 ofert pracy. Sprawdź!