Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy spedytora krajowego, miejsce pracy Piotrków Trybunalski, mile widzane doświadczenie. W zamian oferujemy miłą atmosfere pracy, młody i dynamiczny zespół do współpracy oraz perspektywy rozwoju. Aplikacje prosimy wysyłac droga mailowa.

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Gliwice (śląskie)
Dla naszego Klienta - renomowanej firmy logistycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z Polski Południowej na stanowisko   Spedytor Nr ref. S/19/16 Miejsce pracy: Polska Południowa, Praca w systemie Home Office Najważniejsze obowiązki: organizacja transportu, pozyskiwanie nowych zleceń, wyszukiwanie nowych klientów i przewoźników, przyjmowanie i wystawianie zleceń, monitoring obsługiwanych z
Rybnik (śląskie)
Dla naszego Klienta - renomowanej firmy logistycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów z Polski Południowej na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy Nr ref. S/19/16 Miejsce pracy: Polska Południowa, Praca w systemie Home Office Najważniejsze obowiązki: organizacja transportu, pozyskiwanie nowych zleceń, wyszukiwanie nowych klientów i przewoźników, przyjmowanie i wystawianie zleceń, monitoring obsługi
Radom (mazowieckie)
Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją prowadzącą transport krajowy i międzynarodowy nieprzerwanie od 1985 roku. Transport jest nasza pasją i w tej dziedzinie chcemy się rozwijać. Wiemy, iż głównym motorem rozwoju naszej firmy są ludzie. W związku z tym poszukujemy ambitnych osób chcących razem z nami odnosić sukces. W chwili obecnej zatrudnimy osobę na stanowisko:       SPEDYTOR KRAJOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ TRANSPORTU ADR A
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 95970 ofert pracy. Sprawdź!
alert