Opis stanowiska pracy:

INZYNIER SERWISU

Poważna firma z wieloletnim doświadczeniem w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje INŻYNIERA SERWISU w branży zajmującej się uzdatnianiem wody.

Zakres obowiązków:

- zespołowa realizacja zleconych prac serwisowych

- projektowanie i montaż instalacji uzdatniania wody na terenie całego kraju

- rozruchy instalacji

- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, (mile widziany status studenta kier. mechanicznych lub związanych z gospodarka wodno-ściekową)

- umiejętności techniczne

- podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- gotowość do wyjazdów służbowych

- umiejętność pracy zespołowej

- bezkonfliktowość

- dobra organizacja pracy

- dążenie do podnoszenia własnych kwalifikacji

- doświadczenie na podobnym stanowisku stanowić będzie dodatkowy atut

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

- stałe wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

- pracę w miłej  atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego  z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97  o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. Zm)

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Kraków (małopolskie)
Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów do pracy na terenie woj. małopolskiego na stanowisko:   Inżynier Serwisu Nr ref. IS/40/16 Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie Najważniejsze obowiązki: serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych, naprawy maszyn (wtryskarki), analiza usterek, typowanie części zamiennych. Wymagania: wykształcenie min. średnie techn
Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów do pracy na terenie woj. małopolskiego na stanowisko: Inżynier Serwisu (wtryskarki) Nr ref. IS/40/16 Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie Najważniejsze obowiązki: serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych, naprawy maszyn (wtryskarki), analiza usterek, typowanie części zamiennych. Wymagania: wykształcenie min. średni
Giżewo (kujawsko-pomorskie)
Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy działającej w obszarze dostarczania maszyn dla przemysłu spożywczego - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego na stanowisko:   Serwisant Mechanik Nr ref. SM/61/16 Miejsce pracy: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń. Mile widziane osoby, które odbyły praktyki lub staże w
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98959 ofert pracy. Sprawdź!
alert