Serwisant podnośników koszowych i nożycowych

P2 Recruitment

London

2016-11-29

Niepowtarzalna oferta pracy w Anglii. Jeśli jesteś osobą chcącą się rozwijać i zdobywać doświadczenie, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, ta praca jest dla Ciebie. Nasz klient, szybko rozwijająca się angielska firma zajmująca się wynajmem podnośników hydraulicznych, oferująca pomoc w zakwaterowaniu, przelocie oraz udoskonalaniu języka, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Obowiązki:

  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn przed wypożyczeniem,
  • naprawy urządzeń hydraulicznych i mechanicznych,
  • serwisowanie maszyn,
  • komunikacja z inżynierami i biurem, aby utrzymać optymalny poziom ilości wypożyczanych maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (mile widziane hydrauliczne, elektryczne, mechaniczne),
  • ukończony kurs konserwatora urządzeń transportu bliskiego lub na podesty ruchome (zwyżki),
  • wiedza techniczna i doświadczenie w pracy przy podnośnikach koszowych i nożycowych,
  • znajomość systemów elektrycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność przeprowadzania diagnostyki,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie:25-27000 funtów brutto rocznie,
  • premie wynikowe oddziału,
  • płatne nadgodziny,
  • 23-25 dni urlopu, plus dni gwarantowane ustawowo,
  • pomoc przy zakwaterowaniu,
  • kurs nauki języka,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • firmowy fundusz emerytalny.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres: APLIKUJ  w tytule wiadomości wpisując Serwisant podnośników.

 Jesteśmy agencją zatrudnienia o numerze referencyjnym 5248.

Prosimy także o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!