Pomoc kuchenna Road American Restaurant

MJM GROUP S.A.

Wrocław

2016-11-15

Miejsce pracy: Sky Tower
Nr. ref.: pomockuchenna/road

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
• Dbałość o czystość na stanowisku pracy, praca na zmywaku, prace porządkowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ  wraz z numerem referencyjnym, w temacie pomockuchenna/road

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!