Obsługa klienta

MJM GROUP S.A.

Piła

2016-12-09

EFEZ to oryginalna turecka kuchnia opierająca się na tradycyjnych recepturach i przysmakach. Nasz personel szkolony jest przez tureckich mistrzów kuchni. Sekret kuchni Efez tkwi w najlepszej jakości surowcach, z których przyrządzane są potrawy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OBSŁUGA KLIENTA

KELNERKA

Miejsce pracy: Galeria VIVO
Nr. ref.: obsluga/efez/pila

Opis stanowiska:
• Obsługa gości w zakresie przyjmowania i serwowania zamówień

• Przyjmowanie płatności

• Bieżąca współpraca z szefem kuchni oraz obsługą baru

Wymagania:
• Doświadczenie w branży gastronomicznej
• Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność

• Status ucznia wymagany

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie
• elastyczne godziny pracy
• motywacyjny system wynagrodzenia
• możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
• pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym, w temacie obsluga/efez/pila

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99184 ofert pracy. Sprawdź!