Opis stanowiska pracy:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku
ul. Gliwicka 33

zatrudni :

LEKARZA

PRZEWODNICZĄCEGO ZESPOŁU KONTROLI ZAKAŻEŃ SZPITALNYCH

 Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywania zawodu lekarza w szpitalu – co najmniej 3 lata
  • Tytuł specjalisty  w jednej z następujących dziedzin medycyny:

a) epidemiologia lub higiena i epidemiologia,

b) mikrobiologia lub mikrobiologia lekarska,

c) choroby zakaźne,

d) organizacja ochrony zdrowia,

e) zdrowie publiczne.

lub

osoby będącej w trakcie specjalizacji w jednej z dziedzin wymienionych powyżej lub posiadające inną specjalizację oraz co najmniej 2 – letnie doświadczenie w pracy w zespole zakażeń szpitalnych, które ukończyły lub są w trakcie odbywania kursu specjalistycznego w zakresie epidemiologii szpitalnej.

Warunki  zatrudnienia do uzgodnienia.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny, dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe  oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji  można kierować również pocztą elektroniczną na adres:  APLIKUJ .com

Prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych aplikacyjnych  przez SP ZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych  w Rybniku  z siedzibą w Rybniku przy ulicy Gliwickiej 33 dla potrzeb niezbędnych do procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą o z dnia  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 26.06.2014r. DZ.U.z 2014, poz. 1182 ).”

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Całe Niemcy (Niemcy)
LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.    Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   ASYSTENT - ASYSTENTKA LEKARZA Miejsce pracy: Niemcy
Katowice (śląskie)
NZOZ Orto-Dent zatrudni lekarzy - stomatologów do pracy w gabinetach w Zawierciu oraz w Katowicach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 600 543 720.
Wałbrzych (dolnośląskie)
A2 Clinic w Wałbrzychu podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Oferujemy komfortowe warunki pracy oraz elastyczność w zakresie i formie zatrudnienia. Oferujemy: - wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę - pracę w doświadczonym zespole - stabilne warunki zatrudnienia - atrakcyjne wynagrodzenie - świadczenia komercyjne i/lub w ramach kontraktu z NFZ.
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 95782 ofert pracy. Sprawdź!
alert