Koordynator rynku włoskiego

Velset sp.zo.o.

Nowy Sącz

2016-07-04

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie zarządzania;
  • Znajomość j. włoskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny);
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP Business One
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (w tym, do ewentualnego wyjazdu na stałe) i umiejętność organizacji pracy w terenie;
  • Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników sprzedaży;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem, prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista;
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i terminowość przy wykonywaniu zadań, kreatywność w wypracowaniu rozwiązań;
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Niezbędne będzie opanowanie szczegółowej wiedzy na temat oferowanych produktów i ciągłe jej poszerzanie zgodnie z zapotrzebowaniem.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i raportowanie sprzedaży na danym rynku;
  • Bezpośredni kontakt z klientem, przygotowywanie ofert, obsługa procesu sprzedaży, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • Aktywna współpraca z działem marketingowym w zakresie prowadzenia działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży;
  • Uczestnictwo w spotkaniach branżowych, reprezentowanie firmy na zewnątrz;
  • Stałe monitorowanie rynku i analiza potrzeb klientów.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zgodnie z zakresem pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość awansu.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76284 ofert pracy. Sprawdź!