Praktyka z zakresu zarządzania projektami

Centrum Lokalizacji C&M

Wrocław

2017-03-09

Centrum Lokalizacji CM zajmuje się lokalizacją oprogramowania i specjalistycznymi tłumaczeniami od ponad 10 lat. Nasze działania usługowe i marketingowe skupiamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywaliśmy poprzez współpracę nie tylko z największymi firmami, ale również ze średnimi i małymi przedsiębiorstwami.
Współpracujemy ze stale weryfikowanymi i kompetentnymi tłumaczami, a także ekspertami z różnych dziedzin.


W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych Kierowników Projektów uruchomiliśmy w naszej firmie system bezpłatnych praktyk dla studentów końcowych lat studiów oraz młodych absolwentów, którzy w przyszłości planują profesjonalnie zajmować się zarządzaniem projektami lub pracować w branży tłumaczeniowej.


W czasie trwania praktyki oferujemy szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami, procedur weryfikacji jakości (QA) oraz obróbki graficznej tekstu. Po zakończeniu szkoleń praktykant będzie wspierał Dział Zarządzania Projektami w codziennych zadaniach związanych z obsługą projektów wielojęzycznych, przetwarzaniem tekstu i przygotowaniem go do tłumaczenia.
Codzienna praca w firmie CM byłaby doskonałą okazją, aby praktykanci mogli podnieść swoje kwalifikacje, poznać różne aspekty i wyzwania stojące przed Kierownikem Projektu, zdobyć wiedzę z zakresu tłumaczeń oraz wykorzystywanych technologii.
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 120016 ofert pracy. Sprawdź!