Pc Centrum Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Pc Centrum Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-12-08 05:21:01
Witam, a ja wręcz przeciwnie mam bardzo przykre doświadczenia z tą firmą. Zakupiłem towar który jest niezgodny z opisem, nie działa i nie mogę sie doprosić naprawy lub wymiany. Brak kontaktu, nie odbierają ode mnie tel i nie odpisują na sms'y i maile, a jeśli uda mi się jakoś ich dorwać to jestem beszczelnie zbywany. Sytuacja trwa już ponad 2 m-ce. Nie polecam wręcz PRZESTRZEGAM przed ta firmą!!! Totalna porażka i tragedia. Do momentu transakcji i zapłaty oczywiście wszystko jest ok ale ja już zapłacisz to wszelki kontakt wraz z serwisem ZNIKA!!!!!!!!! Zainteresowanych i oszukanych proszę o kontakt
2
anonim 2012-02-08 17:28:31
Prawdopodobnie z firmy najpierw zostali zwolnieni pracownicy (widocznie byli za dobrzy) a obecnie nie zatrudnili nowych (o ile szukają). Firma miała okres swojej świetności dawno temu, mieli zawsze profesjonalną obsługę i sprawnie działający serwis. Ostatnio na półkach było jednak wyjątkowo pusto, jakby się wyprowadzali lub przebranżawiali. W "Port Łódź" stoi chyba jeszcze jakaś ich atrapa F1. Możliwe, że tam kiedyś spotkamy właścicieli sklepu i dowiemy się, gdzie i jaką obecnie prowadzą działalność.
kolejny oszukany 2012-02-20 16:50:51
Na samym początku to bardzo mili ludzie - mam na myśli Pana [usunięte przez administratora].. Potrafią wzbudzić zaufanie jednak po zawarciu transakcji okazuje się, że od samego początku mają nieczyste intencje i chcą oszukać, okłamać i wcisnąć największe badziewie. Olewają i mają już wszystko głęboko w [usunięte przez administratora].. Jeśli, ktoś ma zamiar robić z nimi jakieś interesy to niech się głęboko zastanowi gdyż to zwyczajni [usunięte przez administratora].!!
okradziony 2012-02-27 18:59:34
Krótko i na temat: [usunięte przez administratora].> Zachęcam wszystkich oszukanych do zamieszczania swoich opini na temat Państwa [usunięte przez administratora]..
Z tego co wiem to się zamykają żeby uciec przed wszystkimi oszukanymi, którzy domagają sie zwrotów i odszkodowania.....
Michał 2015-02-21 10:15:32
Nie polecam tej firmy - oszuści! Kontakt z nimi tylko do momentu, kiedy otrzymają pieniądze. Potem nie wykonują zleconej im usługi, nie odbierają telefonu, nie odpisują na e - maile. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy!
Opinia 2015-05-18 20:08:51
Nie polecam - za kwotę, którą Państwo wydacie na pozycjonowanie w tej firmie nie otrzymacie nic.
Pan(usunięte przez administratora)- nazywający siebie dyrektorem - obraża klientów i wyśmiewa, podając argumenty, że taki wkład w reklamę i pozycjonowanie firmy to żenada i jak można myśleć, że da to efekt w postaci dobrej pozycji.
Lepiej wydać to na Google Ad Words - chociaż kilku klientów odwiedzi stronę.
1
Ewelina 2016-01-11 23:12:05
Pan który w tej firmie podpisuje się w mailach jako dyrektor powinien zapisać się na kurs psychoterapii egzystencjalnej. Zrezygnowałam ze tej niskopoziomowej współpracy. Okazało się że to co mi mówił, czym mnie straszył było złym wspomnieniem i fantastyczną bajką. Inna firma wykonała swoją pracę w i nie było problemu. ODRADZAM.
1
Zostaw swoją opinię o Pc Centrum Polska Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pc Centrum Polska Sp. z o.o.