CARCOMPUTERS Łukasz Hellich

Warszawa

Opinie o CARCOMPUTERS Łukasz Hellich

w-wa 2012-03-20 19:31:10
Polecam pracownicy wiedzą na temat komputerów wszystko pełen profesjonalizm ALE NIESTETY WŁAŚCICIEL MA PROBLEM Z wystawianiem faktur za sprzedany towar zwleka już 2 miesiąc mam mieszane uczucia czy jak w końcu dostanę fakturę to firma ta zaksięguje tą transakcje. Czy mam to zgłosić do URZĘDU SKARBOWEGO co robić
1
GOść 2013-12-21 12:16:14
Mam bardzo złe doświadczenia z firmą Carcomputers z W-wy z JPII. Kupiłam używanego laptopa, który został wybrany i polecony przez pracowników firmy, na miejscu w sklepie. Nie wybieraliśmy go sami. Po oddaniu go naszemu zaufanemu od lat informatykowi niestety okazało się, że komputer nie chce się zaktualizować, bardzo się grzeje i coś jest z nim nie tak. Pojechaliśmy, aby go oddać i zaprezentować problemy. Pracownik i właściciel firmy odwracali kota ogonem, przekręcali właściwie każde moje zdanie, znajdowali przeróżne wytłumaczenia dlaczego Windows nie znajduje aktualizacji i na stronie od godziny trwa przeszukiwanie, ale nie pojawia się żaden komunikat. Powiedzieli mi ostatecznie, że system jest zaktualizowany do najnowszej wersji i dlatego tak się dzieje. Nie znam się na komputerach, ale odpowiedziałam, że podejrzewam, iż Windows jest na tyle sprytny, żeby w takiej sytuacji wyświetlać komunikat typu: "Masz już zainstalowane najnowsze wersje. Nie możemy nic dodać. Zapraszamy za jakiś czas". Właściciel patrzył na mnie podejrzliwie, ale nic nie odpowiedział. Mój informatyk w późniejszej rozmowie potwierdził, że tak rzeczywiście powinno się stać. Twierdził, że uruchomi aktualizacje w inny sposób i wówczas będzie ok, ale grzebał w kompie przez 20min i nic. Potem twierdził, że nie robi aktualizacji w ten sposób i nie wie do końca, jak to zrobić...
Nie wiem, czy jest coś źle ze sprzętem, czy z oprogramowaniem, które także zostało mi wraz z nim sprzedane, ale ewidentnie coś jest nie tak... Nasz informatyk nie może zajrzeć do środka komputera, ponieważ ma naklejone nalepki gwarancyjne w taki sposób, aby uniemożliwić jego otwarcie.
Niestety żadne tłumaczenia, spędzenie 1,5h w sklepiku, i bardzo niemiłe rozmowy, w czasie których właściciel podnosił na mnie głos ;), nic nie dały.
Moja prośba o zwrot pieniędzy i przyjęcie towaru nie została uwzględniona. Przyszłam tam kilka dni po zakupie.
Jestem tym bardziej zła, że dzwoniłam i informow
1
Carcomputers 2014-04-16 12:50:49
Bardzo smutno czytać negatywne opinie na temat firmy, którą prowadzę od 10 lat, ale oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Rozumień Pani podirytowanie, które związane jest z niedostateczną Pani znajomością sprzętu komputerowego. (usunięte przez administratora)
iwanna 2015-01-23 15:52:12
W dniu dzisiejszym, tj. 23.01.2015r. zauważyłam, że telefony firmy są zlikwidowane, na koncie Allegro nie na żadnego sprzętu do aukcji. Jestem zaniepokojona, ponieważ oddałam im sprzęt do odblokowania, do którego nieznane hasło wprowadziło dziecko. Właściciel, pomimo posiadania naszego nr telefonu nie odezwał się do nas i tak jesteśmy bez sprzętu i jakiejkolwiek informacji. Jeśli taki stan rzeczy będzie jutro - zgłaszam sprawę do prokuratury. Tyle na temat firmy. Niestety!
iwanna 2015-01-28 09:33:26
Telefony nie działają, ale sprzęt odebrany. Coś jest nie tak, ale to już nie moja sprawa. Uważałam, że muszę swój wpis uaktualnić - z czystej, ludzkiej przyzwoitości.
wirtualna21 2015-04-20 13:03:31
6.04.2015 kupilam na allegro laptopa. Zrobilam przelew w kwocie 205 euro. Po tym, kontakt sie urwal, telefony nie dzialaja, zniknely wszystkie jego aukcje z allegro. TO JEST ZLODZIEJ!!!
zirytowany 2015-07-15 17:32:27
Największe patałachy jakich miałem nieszczęście spotkać. Proste czynności wydłużają do maksimum, są nieprofesjonalni, nie można się do nich dodzwonić. Całkowita porażka. Jak macie wybór wyrzucić kompa albo iść do nich - wyrzucajcie. Szkoda waszych nerwów i pieniędzy.
3
dramat 2016-06-20 16:52:09
Ta firma to jakaś pomyka. Od ponad 2 miesięcy przetrzymują sprzęt i nie mogę go od nich wydostać, a teraz doszedł kompletny brak kontaktu. Nawet nie wiem czy to plajta czy cos innego ale przestrzegam wszystkich !!!!!!!!
3
Zostaw swoją opinię o CARCOMPUTERS Łukasz Hellich - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARCOMPUTERS Łukasz Hellich