Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze

Wrocław

Opinie o Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze

gość 2011-01-14 10:50:26
Siema.

Mój przedmówca chyba rzeczywiście długo nie pracował i cieszy się z każdej pracy w zawodzie. Chciałbym Cię także kolego przestrzec przed tym, że w tej firmie występuje zjawisko szybkiej rotacji pracowników. Wiem to od mojego znajomego, który ze względu na dziwną atmosferę w firmie sam odszedł. Dziwna atmosfera związane jest z tzw. kolesiostwem-wspieramy swoich znajomych którzy w firmie pracują na potęgę. Muszę przyznać, że storna wygląda dość profesjonalnie ale z tego co opowiadał mi znajomy to tylko jedyny w miarę profesjonalny element w tej firmie.
były 2011-01-17 23:39:30
Wydaje mi się, że pierwszą opinię dodał sam właściciel firmy, który ma również na imię(usunięte przez administratora). Rozumiem, że PR jest ważnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa ale w tym przypadku lepiej byłoby się skupić na odpowiednim zarządzaniu ludźmi i organizacją pracy , gdyż ten element, w tym przypadku jest krótko mówiąc miernym poziomie Pracuje aktualnie w sektorze ochrony środowiska i kiedyś miał przygodę w tej firmie. Przygoda wyglądała tak, że bardzo długo byłem na okresie próbnym i podpisanie umowy odwlekane było w nieskończoność. Poza tym dużo się obiecuje pracownikowi a następnie z tych obietnic nic nie wynika. Stąd może wynikać (już zauważona) duża rotacja pracowników którzy czują się oszukani i sami rezygnują ze współpracy.
Jeżeli więc chcecie dużo się napracować i niewiele zarobić to polecam pracę przy ekspertyzach w Ansee Consulting.

Pozdrawiam

były pracownik
baty 2011-01-20 06:04:46
To w końcu jak tam jest ? Warto tam składać aplikację ?
były pracownik 2011-01-25 01:35:08
Też nie polecam, mogę tylko potwierdzić opinię o dużej rotacji, wielkich obietnicach i małych pieniążkach
XY 2011-06-02 07:07:50
mógłbyś wskazać choć jedną osobę (mogą być inicjały), która odeszła z firmy z własnej woli w przeciągu dajmy na to 2 lat ? ps. nie jestem właścicielem
yołyoł 2014-02-26 19:41:25
(usunięte przez administratora)Wyróżniasz się = jesteś dla nich zagrożeniem więc zadbają oto żebyś tam nie popracował.
obecny pracownik 2016-04-06 10:52:52
Hej,

Pracuję w Ansee relatywnie krótko, natomiast mogę powiedzieć, z tą rotacją pracowników to bzdury. Trzon firmy praktycznie nie zmienił się od kilku lat a wiele osób zaczynało razem ze startem firmy. W ostatnim czasie zostało zatrudnionych kilka osób, więc tendencja jest raczej odwrotna niż "zwolnienia".

Co do reszty rzeczy to czas pokaże - nastąpi weryfikacja.

Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze