Sontronic Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Sontronic Sp. z o.o.

niezadowolony 2013-10-10 10:35:11
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,30698

Gdyby nie szefostwo praca byłaby dobra. Płaca- z miesiąca na miesiąc gorsza, zależna bardziej od ilości wyjazdów szefostwa niż od wypracowanej kasy. Nie polecam.
1
sony 2013-11-27 16:42:12
Zgadzam się z przedmówca, wynagrodzenie to zawsze loteria. Zależy od humoru szefostwa i czy mieli jakieś wyjazdy(egipt itp.). Ogólnie praca dobra na czas studiów ale na dłuższą współprace nie polecam. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju,awansu a co za tym idzie podwyżki.
1
Poki 2014-09-11 19:01:05
Również odradzam tą firme. Pracodawca mimo trzykrotnego zapytania o ścieżke kariery dla danego stanowiska nie potrafił odpowiedzieć określając chociaż podstawowe zadania jakimi miałbym się zajmować. Wciąż wymigajaco odpowiadał, że na początku i tak poznaje się firme (to jest oczywiste). Bezsensownie wypytywał o wysokość wynagrodzenia. Po podaniu określił swoje - minimum krajowe, a ewentualne zmiany zależą od tego jak będzie w przyszłości. Brak konkretów = brak chęcia współpracy z mojej strony.
Zostaw swoją opinię o Sontronic Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sontronic Sp. z o.o.