Kid S.C.Marek Krupa

Skawina

Opinie o Kid S.C.Marek Krupa

... 2017-04-20 16:04:24
Opinie zostały usunięte, bo śledzę je na bieżąco. Mnóstwo niezadowolonych klientów. To co sie dzieje w tej firmie to kpina. W umowach termin realizacji 4-5 tyg. a jak przyjdzie co do czego to wiecznie problemy z dostawami, zamowieniami. Uważajcie na umowę. Pisze w niej ze w razie niedotrzymania umowy to dostaniecie 0,01% odsetek. Kpina! Omijajcie KID i OKsystem. To ta sama firma tylko druga jest na córeczkę.
4
... 2017-04-20 16:05:43
A do przyszłych pracownikow. Uciekajcie jeżeli chcecie mieć za co żyć.
5
a. 2017-04-21 12:03:36
To juz jest szczyt szczytow, zeby kasowac notorycznie nieprzychylne opinie na temat swojej firmy.
Po to jest mozliwosc komentowania, zeby uprzedzic/zachecic innych potencjalnych klientow do zakupu. Wlasciciele graja bardzo nie fair. Nigdy tu nie widzialem pozytywnej opini, a negatywne sa usuwane.. Ze tez moderator strony sie na to zgadza i przyczynia do zwiekszania niewiedzy konsumentow.
Dlugie terminy realizacji, wszedzie dlugi i zalozona dpa niepoznaki firma OkSystem na corke, zeby ludzo oszukiwac. Wstyd!
4
klient 2017-04-24 15:45:43
Popieram opinie poprzedników!!!
Pani właściciel firmy rozłącza się z klientem NO GRATULACJE!!!!!!!! Fachowa obsługa, nie ma co. Niestety proszę pani w dzisiejszych czasach klient NASZ PAN! jak sie pani tego nie nauczy to nie wróżę dobrze firmie.

Skoro nie zdążycie z terminem to najlepiej się rozłączyć!!! No naprawdę gratulacje. Kilka lat temu budowałam dom, brałam mnóstwo rzeczy od nich i już wtedy były kłopoty i człowiek głupi po raz kolejny im zaufał. A tu czekaj nie wiadomo na co!
1
Zostaw swoją opinię o Kid S.C.Marek Krupa - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kid S.C.Marek Krupa