Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o EG

Pracowałeś w firmie EG i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonimowy - 2009-09-22 22:36:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałam w firmie EG z Den Haag nie mam do nich żadnych zarzutów Mieszkanie wporządku wiadomo ktoś może trafić lepiej a drugi gorzej Jeśli chodzi o wypłaty zawsze miałam co tydzień przelane pieniądze i wakacyjne co 2 miesiące. To chyba na tyle;)Anaaaaaaa
zdjecie uzytkownika
rebo - 2010-02-16 14:54:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. moze dasz namiar na ta firme?? bardzo bym prosil. dziekuje
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-01 16:13:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dlaczego EG to złodzieje i oszuści? W jaki sposób Was oszukali, czy tam okradli? Bo takie posty bez argumentacji są bezwartościowe. Równie dobrze mogliby ukraść wam litr napoju i powiedzieć, ze to nie oni, a oszustwo i kradzież jest ;D.
zdjecie uzytkownika
errorist - 2014-03-19 17:16:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem dla nich cały sezon, gdybym nie musiał nie zmieniałbym pracodawcy. Regularne wypłaty, kasa się zawsze zgadzała, zero bezsensownych kar, tylko małe problemy z pracą koordynatora, troszkę się obijał i jak się go nie przycisnęło to nic nie załatwiał. Chętnie do nich wrócę.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
6 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EG

Twoj email:
Wiadomość: