C.H. "Ptak"

Rzgów

Opinie o C.H. "Ptak"

liki 2010-01-26 19:00:01
[usunięte przez moderatora] jakie widzimisie niektórzy to muszą otwierać boksy od 5.00 wszystko zależy od pracodawcy
anonim 2011-03-25 15:33:36
a jak się pracuje w BIS u Wietnamczyków, jaka jest atmosfera, jak oni podchodzą do pracowników?
BEZROBOTNY 2012-10-02 15:44:39
Brawo cała kawa na ławę,obcy kapitał MADE IN CHINA sio
anonim 2013-07-22 14:14:45
jest ktoś może kto pracuje obecnie w C.H Ptak i może się coś o pracy tam wypowiedzieć? jakie zarobki i atmosfera?
anonim 2013-08-14 12:47:44
julia dlaczego twoim zdaniem praca w firmie C.H Ptak jest beznadziejna? co w tej firmie jest nie tak?
bari 2014-02-16 21:54:32
nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź, przecież "ja" jest tego samego zdania co Ty, że w halach Ptaka nie jest najlepiej, więc skąd ten wyrzut w strone tego autora?
Y. 2014-03-18 17:21:45
A jak się pracuje dla zarządu Ptak S.A?? Jacy tam są ludzie?
Ula 2014-04-11 13:56:07
Ja również mam pytanie a propo biura i zarządu? jaka atmosfera i zarobki?
roma 2014-06-20 13:28:02
cześć . Wiecie może jak obecnie wygląda sytuacja z umowami w Ptaku ? bo ostatnio nie było zbyt ciekawie
józefGawron86 2015-01-22 12:58:55
to całkiem spore centrum handlowe trzeba przyznać, musi dbać o reklamę i marketing a tak się składa że jestem młodym specjalistą w ten dziedzinie i na szczęście dla Ptaka akurat jestem zawodowo dyspozycyjny bo rozstałem się z poprzednim pracodawcą. dawał za mało od siebie wobec mnie. proszę Ptaka o atrakcyjną ofertę pracy dla siebie
cccc 2015-02-16 14:41:01
ja wyczytałam, że C.H. "Ptak", wynik dwudziestoletniej pracy ma szansę wprowadzić polski przemysł modowy na nowy poziom. jakoś ciężko uwierzyć że mają tam miejsce sytuacje o ktorych piszecie. wydawalo mi sie ze to eksklusiv a tu takie newsy. jak tam można dostac się do pracy, gdzie zanieść cv i jak wygląda rozmowa- może mi ktoś napisać?
Kramer 2015-04-18 16:05:51
Dużo się słyszało o wielkich planach C.H Ptak i jakoś nic z tego nie wyszła. Prawda orgaznizują jakieś pokazy mody ale w ogóle o nich nie słychać. Nawet w Polsce.
alka 2015-07-15 19:27:04
Powaznie takie rzeczy dzieja sie w c.h. prak? Dziwi mnie to i to dziwi bardzo, bo przecież jeśli miałoby być tak źle, to chyba komentarzy negatywnych przybywałoby co dwa miesiące. Może Ciebie eks zwolnili i to z dobrego powodu i teraz odwdzięczasz sie takim komentarzem. Niech ktoś jeszcze coś może napisze, bo nie wiadomo co jest prawdą.
koala 2015-07-27 15:48:02
Ja pracowałam 3 lata. Praca w Ptak SA, a praca na halach to dwie różne sprawy. Zdecydowanie nie narzekałam pracując dla zarządu. Ale to jest praca dla ludzi z jajami, a okres próbny jest raczej hardcorowy: pensja bez szału, trzeba wiedzieć co się robi i szybko się ogarnąć bo nie ma wdrożenia. Dużo fajnych ludzi w tej firmie pracuje.
wujo 2015-07-27 15:55:57
mam koleżankę która tam pracuje. Ani głupia, ani garbata wiec za psie pieniądze na pewno nie pracuje. z tego co wiem to w miarę ciekawie to wygląda.
Yennefer 2015-07-29 09:17:51
Czytając te komentarze należy pamiętać, że na innych zasadach są zatrudnieni pracownicy w Spółkach podlegających pod Ptak S.A., a na innych zasadach w boksach, które wynajmowane są na halach. Tam to osoby zatrudniające decydują o godzinach pracy, nadgodzinach, pensji i rodzaju umowy. W Ptak S.A. każdy pracownik powiadamiany jest o warunkach już na rozmowie rekrutacyjnej lub w momencie złożenia propozycji zatrudnienia. Okres próbny to nie tylko sprawdzenie kandydata przez pracodawcę, ale także czas dla pracownika, aby zdecydował czy chce się odnajduje w tak prężnie rozwijającej się firmie. Pracownicy zwalniani są wszędzie jeżeli się nie sprawdzają dobrzy i zaangażowani pracownicy mają duże możliwości rozwoju. Najlepiej wejść na zakładkę kariera na stronie Ptak Fashion City.
roczeski 2015-08-19 21:32:55
Firma czy też Centrum Handlowe jest znane w całej Polsce jak i nie w całej Europie, na pewno dobrze się tam zarabia bo nie sądze, żeby brali byle kogo. Pewnie są stanowiska mniej płatne i ludzie pewnie tam narzekają, no ale jest wiele też miejsc pracy gdzie można zarobić dobre pieniądze, tylko ciężko się dostać.
ghandia 2015-09-03 15:01:40
A specjalista od spraw marketingu/copywriter - zarobki jakie? Może ktoś z Was ma doświadczenia? Pozdrawiam
brek 2015-09-19 01:25:40
Wydaje mi się, że na takim stanowisku z kilkuletnim doświadczeniem można zarobić coś koło 3000 złotych na rękę, nie są to duże pieniądze, no ale zawsze można próbować negocjować tą stawkę, jeśli ktoś jest dobry i posiada bogate CV na pewno będzie mógł liczyć na jakieś dodatki czy też ogólnie wyższe zarobki.
Anka 2015-11-15 21:54:29
praca w tym centrum handlowym jest przede wszystkim trudna dlatego, że jest od poniedziałku do niedzieli, ale tak jest teraz w wielu firmach a zwłaszcza w centrach handlowych, także taka specyfika tej branży, poza tym polecam dla studentów, którzy po prostu chcą sobie dorobić, bo naprawdę można, anka
hdo 2016-04-06 19:05:27
No tak, ale przecież nie pracuje się przez cały tydzień @Anka. Tym bardziej, że są elastyczne godziny pracy, więc ustala się dni i godziny, w których można pracować.
kasieńka 2016-04-12 16:40:19
Niby praca w CH 7 dni w tygodniu jest trudna, ale to dobre rozwiązanie dla ludzi,którzy cenią elastyczne godziny pracy. W Hurtowni można pracować na jedną z 3 zmian i po pracy mieć pół dnia dla siebie i pogodzić na przykład ze szkołą. Jak zaczyna się dopiero pracę- tak samo- są różne stanowiska i można zaczynać w magazynie a potem rozwijać się.
grafikuso 2016-05-01 10:59:04
Grafik zarabia max 2700 na rękę!!! Kadra rekrutująca zero doświadczenia w rekrutowaniu i oscylowaniu umiejętności specjalistów. I do tego jeszcze oczekują kreatywności w wykonywaniu tych śmieciowych reklam.
roma 2016-05-06 18:19:21
Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka o bycie najlepszym , a bycie dobrym nawet na małym terenie. @grafikuso co do grafików to raczej standardowy zarobek na tym stanowisku ...
Wi ci 21 2016-06-10 06:25:00
Ja obecnie pracuje w ch patku i nie narzekam akurat na moim stanowisko za wiele się nie dzieje w tygodniu w weeknedy jest lepiej tyle ze trzeba w weekendy pracować nie ma opcji na wolne chyba ze naprawdę wypadnie jakieś wesele czy chrzciny To wtedy dadzą wolne ale szczerze ja się tam nie narobie a zarobie hak mam iść gdzieś na ekspedientka na śródmieściu I zarobić 1700 i tylko mam niedziele mieć wolna to wolę pracować tam i wyciągam ponad 2000tys a na cali g można zarobić od minimum 2500 polecam
po 2016-06-16 23:28:02
Może ktoś wie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bym się przygotował w razie co, jakby się miało pokazać jakieś ogłoszenie pracy. Dobrze, że można być pewnym uczciwie zawieranej umowy tutaj.
olla 2016-06-21 21:17:22
? A gdzie konkretnie pracujesz i od czego zależą zarobki tzn podstawa + premia ? Jaki procent podstawy czy naliczana inaczej?
po 2016-06-21 21:27:22
bored 2016-06-24 14:27:37
teraz szukają sprzedawcy do outletu- ktoś wie, jak tam się pracuje?
romek 2016-06-24 14:28:54
no właśnie z tego co ja wiem to wszystko jest w porządku gdzie chodzi o te najważniejsze kwestie jak np. wypłata na czas czy własnie atmosfera pracy to na pewno z tego co wiem, a ai chyba umowe o prace też dają.
Zostaw swoją opinię o C.H. "Ptak" - Rzgów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.H. "Ptak"