Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o H&M

Pracowałeś w firmie H&M i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2011-03-06 20:57:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zdecydowanie odradzam-[usunięte przez moderatora] KIEROWNICZKA WOGÓLE NIE LICZY SIĘ Z LUDŹMI,TYLKO PRACA,PRACA,PRACA,NIE MA ŻADNEJ MOTYWACJI,BRAK PREMII,MOTYWACJĄ MA BYĆ TO,ŻE IM WIĘCEJ PRACUJESZ JAK WÓŁ TO WIĘCEJ GODZIN DOSTANIESZ ZA TO WŁAŚNIE,ŻE JESTEŚ DOBRA I HARUJESZ JAK DZIKI OSIOŁ. WAZELINIARZE DOSTAJĄ LEPSZE ZMIANY,CZYKI RANNE,KIERO TEZ NA RANO TYLKO CHODZI,NIECH ROBOLE ROBIĄ,A ONA BĘDZIE ZBIERAĆ HONORY. TAKŻE REASUMUJĄC-BEZ WAZELINY NAWET NIE PRÓBUJ COKOLWIEK ZDZIAŁAĆ,TRZEBA TRZYMAC PALUSZEK PROSTO W [usunięte przez moderatora] KIERO TO MOŻE COŚ WSKÓRASZ. A DODATKOWO0KLIMATYZACJA W GORACE DNI NIE DZIAŁA,A KIEROWNICTWU SZKODA WYDAC KASĘ ,ŻEBY TO W KOŃCU KTOŚ PORZĄDNIE NAPRAWIŁ. I UWAGA NA DONOSICIELI-LIZODUPKÓW-ZAWSZE CIĘ PODPIERDZIELA,ŻE NIBY COŚ ŹLE ROBISZ.A WTEDY TO NIE MA ZMIŁUJ. ODRADZAM WSZYSTKIM,NIECH NIE MYŚLĄ,ŻE ZŁAPALI PANA BOGA ZA NOGI BO W H&M PRACUJĄ-TAK JAK WCZESNIEJ JEST NAPISANE-[usunięte przez moderatora],ZERO MIŁEJ ATMOSFERY.
zdjecie uzytkownika
kot - 2012-02-24 19:32:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
H&M to najgorsza sieć w jakiej pracowałam, podzielam zdanie. Z resztą poczytajcie. Zepsuty cukierek w złotym papierku. NIE NIE NIE
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy H&M?
Zadaj pytanie
x