Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Geronto Vital s.c

Pracowałeś w firmie Geronto Vital s.c i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-07-29 14:40:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiesz coś o zarobkach w firmie Geronto Vital s.c oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Geronto Vital s.c!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geronto Vital s.c

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: