logo EU4YA

EU4YA

Kraków

Opinie o EU4YA

eli 2016-04-19 12:49:32
Nikt nikogo nie naciska w firmie, żeby rezygnował z uczenia się tylko po to, żeby ciągle siedział w pracy. Ja również studiuję zaocznie i wcale nie przeszkadza mi to w pracowaniu w tygodniu w eu4ya. I mało tego nikt nikogo nie zachęca, żeby porzucał studia bo ważniejsza jest praca. Chyba o to chodzi, żeby pracować ale również szkolić się dodatkowo, by pracować jeszcze lepiej. Rozmawiałam na ten temat z szefem, i nie wiem gdzie Ty usłyszałaś, że masz rezygnować, ale ja sama nie usłyszałam czegoś takiego, mało tego zostałam poparta w moich planach. Polecam każdemu zatrudnić się w eu4ya, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Anka 2016-04-26 16:23:44
Wcale się nie dziwię, że ludzie piszą takie dobre opinie, bo firma naprawdę jest w porządku. Pracowałam w Eu4Ya ponad rok i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa na jej temat. Między pracownikami bardzo miła atmosfera, firma prosperująca na wysokim poziomie i przede wszystkim dbałość o pracownika. Widziałam gdzieniegdzie opinie średnie na temat szefostwa, ale zapewniam, że są to same kłamstwa, bo szefostwo również super. Gorąco polecam zatrudnić się w tej firmie!
zadowolonapracownica 2016-05-03 16:27:14
Czytam ten wpis i nie wierzę, że mówimy o tej samej firmie. Nikt nie uważa ludzi za śmiecie, żaden z pracowników nie jest obrażany, ani katowany. Jak w ogóle można tak pisać? Pracuję w tej firmie już ponad dwa lata i nigdy nie było takiego traktowania. Druga sprawa jest taka, że pracujemy wyłącznie w marketingu, zwłaszcza dla małych i średnich firm - niczym innym firma się nie zajmuje. Albo piszesz o innej firmie, w której nie potraktowali Cię za dobrze, albo piszesz tak specjalnie, żeby popsuć opinię klientów. Ja polecam samemu spróbować jak jest naprawdę, i od strony klienta i pracownika.
1
Wkretareczka 2016-05-07 16:28:02
Popieram, nie chcesz pojechać na weekend na jakiś wyjazd to krzywo patrzą, na wyjezdzie tylko i wyłącznie temat praca. Jak chcesz wyjsć wcześniej niż 16 to tez długa rozmowa i minipanel ze tak nie można itp.
(usunięte przez administratora)
olkapolka 2016-05-10 18:15:41
Naprawdę pracujecie w eu4ya? Bo mam wrażenie, że nie mówimy o tej samej firmie. U mnie w firmie nikt nie naciąga ludzi a także ma do nich szacunek. Odkąd się zatrudniłam ani razu nie odczułam, żeby był jakikolwiek nacisk na pracownika, chyba że ewidentnie widać, że się obija. Druga sprawa jest taka, że firma nie zajmuje się żadnymi ubezpieczeniami! Nie wiem, kto nagadał takich głupot, ale to wgl nie jest prawda. Zajmujemy się tylko marketingiem małych firm. Każdy, kto chce się przekonać na własne oczy, zachęcam do przyjścia!
Figa 2016-05-17 18:57:35
Przecież strona firmy jest jawna i każdy kto wpisze w przeglądarkę nazwę od razu znajdzie stronę www. A jeśli ktoś chce się przekonać, jak to jest naprawdę, to najlepiej jest przyjść i spróbować na własnej skórze. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Na początku wdrożenia czułam się trochę niepewnie, ale dzięki wsparciu ludzi, którzy tam pracują od razu poszło mi lepiej. Szefostwo również jest super, naprawdę nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak dbał o swojego pracownika. I to wcale nie prawda, że w firmie trzeba siedzieć całą dobę, czy w weekend. A jeśli ktoś tak twierdzi, to albo kłamie albo pomylił firmy.
Abdul 2016-05-19 21:46:32
Ciekawe ze jak zadzwonilem pod numer podany na www.eu4ya.pl Pani ktora odebrala przedstawila firme jako Golberg and sons Chorzow. Czyli na zadna rozmowe rekrutacyjna tam nie ide. Dzieki :) (usunięte przez administratora)
zadowolonaklientka 2016-05-24 14:57:03
Widzę, że wiele pracowników wypowiada się na tym forum. Ja wypowiem się od strony klienta. Prowadzę małą działalność, ale brakowało mi dobrej reklamy, dobrego marketingu, który przyciągnąłby do mojej firmy klientów. Spotkałam się z Eu4Ya i od razu zauważyłam, że to bardzo profesjonalna firma, która wie, jak dbać o swoich klientów i w jaki sposób wspomóc małe działalności. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która trwa nadal. Myślę, że każdy, kto prowadzi działalność i potrzebuje pomocy w marketingu, to powinien zgłosić się właśnie do tej firmy.
maryśkatyśka 2016-05-31 18:30:37
Widzę, że wielu pracowników jest z tej firmy zadowolona – i słusznie! Sama pracuję w tej firmie już ponad rok i naprawdę nie mam na co narzekać. Wiadomo, że w każdej firmie zdarzają się wpadki, ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Atmosfera w pracy jest naprawdę ciepła, nie ma mega walki szczurów, gdzie jeden próbuje wygryźć drugiego. Każdemu polecam spróbować pracy w eu4ya, tym bardziej, że teraz podobno otwarta jest rekrutacja.
cizimizi 2016-06-07 19:45:01
Ja również jestem zadowolona ze swojej pracy i wcale się nie dziwię, że inni pracownicy z tej firmy również są. Bo jak mają nie być, skoro jest miła atmosfera, wspaniałe szefostwo, które na każdym kroku motywuje do pracy i do działania no i współpracownicy, którzy zawsze służą pomocą. Dziwię się tym, którzy piszą te negatywne komentarze, bo naprawdę nie ma na co narzekać, tym bardziej, jak ktoś został dopiero zatrudniony. Ja osobiście mocno polecam przyjąć się tutaj do pracy!
jejeje 2016-06-14 16:33:53
Owszem, zdarzają się negatywne opinie, ale to chyba tylko dlatego, że są niezadowoleni z pracy albo po prostu im ta praca nie pasuje. Za to nie rozumiem, jak można oczerniać kogoś, kogo widzi się pierwszy raz w życiu i jeszcze nawet nie wdrążyło się w pracę. Ja pracuję w tej firmie już ponad rok i naprawdę uważam, że nie ma na co narzekać w tej firmie, chyba że faktycznie komuś nie leży pracowanie w marketingu. Nie będę się rozpisywać, jaka ta praca jest super, powiem tylko tyle, że zachęcam do spróbowania – może to będzie praca waszego życia.
karolcia 2016-06-21 17:49:07
Fakt, nie dogodzi się każdemu człowiekowi, ale to jeszcze nie powód by obrażać innych. Jako pracownik, jak widze, że ktoś pisze, że wszystkie pozytywne komentarze wypisują pozytywy to mnie szlag jasny trafia. Bo niby po co pracownicy mieliby to robić, skoro w ciągu dnia zajęci są pracą i obsługiwaniem klientów firmy. Poza tym jak już faktycznie jest się niezadowolonym, to pisze się prawdę dlaczego, a nie kopiuje wiecznie i te same "problemy" w pracy...
Ksenia 2016-06-28 14:51:01
Pracownicy wypowiadają się na forach z prostego powodu – albo chcą zaszkodzić firmie, w której pracowali, albo chcą ją zachwalić, żeby zatrudniły się kolejne osoby. Ja jednak nie chcę nie wiadomo jak zachwalać firmy, w której pracuję, bo uważam że wiele już jest taki opinii. Powiem tylko tyle, że jeśli ktoś ma duże ambicje i chęć do pracowania, to ta firma jest dla takiej osoby odpowiednia. Poza tym można zdobyć unikatowe doświadczenie, które przyda się wszędzie.
marta 2016-07-05 14:17:31
Zgadzam się z wypowiedzią Kseni – jeżeli ktoś ma duże ambicje, to w tej firmie na pewno się odnajdzie i je spełni. Sama pracuję już w marketingu dość długi czas, często zmieniałam pracę, ale odkąd trafiłam do Eu4Ya nie mam zamiaru jej opuszczać. Tak, jak w wielu poprzednich opiniach, tak mogę potwierdzić, że praca w Eu4Ya jest naprawdę przyjemna, jest super ekipa, która ze sobą współpracuje, nie ma żadnego wyścigu szczurów, a i sama praca z klientami daje dużo satysfakcji. Jeżeli ktoś czuje się dobrze w takiej pracy, to ja polecam spróbować u nas – serio warto.
Beata 2016-07-12 15:53:20
Cóż, nic dodać niż ująć. Faktycznie jest w firmie tak, jak piszą dwie poprzednie panie - jeżeli ktoś chce pracować, ma ambicje, trochę charyzmy to na pewno będzie chciał pracować dłużej niż kilka tygodni, bo wiem, że i takie opinie się zdarzają. Ja bardzo polecam pracę w eu4ya, również własnym znajomym, którzy szukają pracy. Może nie każdy będzie chciał zostać w tej firmie na stałe, w końcu nie da się zadowolić każdego, ale na pewno zdobędzie super doświadczenie, a to niestety w tych czasach jest najważniejsze.
anitkaka 2016-07-19 15:06:17
Ja pracuję w firmie już parę miesięcy i może dla niektórych jest to mało, żeby wiedzieć co się dzieje w firmie , ale ja mogę potwierdzić, że w firmie jest super atmosfera i nikt nie naciska na pracownika. Słyszałam już gdzieś, że w firmie organizowane są odmużdżające panele, ale wcale tak nie jest! Owszem, mamy od czasu do czasu spotkanie z szefem, ale nie próbuje nas odmużdżać, tylko daje dobre rady, jak lepiej wykonywać swoją pracę i jak rozmawiać z klientem. Ja osobiście jestem zadowolona i każdemu polecam pracować w eu4ya.
zdenkaaa 2016-07-26 15:43:42
Nie wierzę w to co widzę... Naprawdę uważacie, że firma nie wypłaca wynagrodzenia, oczernia pracowników, albo ich odmóżdża? Serio w to wierzycie? Bo ja mogę zaświadczyć, że w firmie tak się nie dzieje. Pracuję w tej firmie już ponad półtora roku w marketingu i nie było jeszcze takiej sytuacji, żeby szef albo któryś z jego zastępców nas oczerniał albo odmóżdżał. Naprawdę, albo ktoś próbuje specjalnie oczernić firmę, bo akurat jemu nie przypadła do gustu, albo uważa, że zna się lepiej i zrobi coś lepiej. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale na pewno nie jest tak, jak piszą w takich prostackich opiniach... Sama uważam, że jest to wspaniała praca i jeśli ktoś chce pracować i lubi to, co robi, to w naszej firmie także znajdzie miejsce.
pracownikeu4ya 2016-08-02 17:11:46
Czasem w internecie idzie znaleźć naprawdę przedziwną twórczość myślową a propo firmy Eu4Ya - odmużdżanie, wkręcanie, brak wypłat itp., ale pracownicy jak i klienci firmy dobrze wiedza, że tak wcale nie jest, bo skoro by tak było, to mało kto pracowałby w takiej firmie, a jednak naszym pracowników jest naprawdę dużo. Jako pracownik naprawdę nie mam na co narzekać w swojej firmie; marketing, którym firma się zajmuje ma się bardzo dobrze - mogą to potwierdzić nasi klienci, którzy ani razu się na nas nie zawiedli. A co do przyszłych pracowników, to nie uważam, żeby trzeba było tak wiernie słuchać wszystkich opinii a samemu przekonać się, jak jest w eu4ya naprawdę.
takasiaka 2016-08-09 15:44:55
Podzielam opinię - naprawdę nie ma co narzekać na firmę. Jak w każdej pracy zdarzają się zgrzyty, nieporozumienia, ale od tego jest rozmowa z szefem, a nie wylewanie swoich żalów na forum, w końcu każdy ma prawo mieć gorszy dzień. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką wykonuję w eu4ya i nie mam ani sobie ani szefostwu nic do zarzucenia. Atmosfera jest miła, zarobki są niezłe a i jak ktoś lubi swoją pracę, to może mieć z niej satysfakcję. Poza tym nie warto ślepo wierzyć wszystkim opiniom, a samemu przekonać się, jak jest naprawdę - a naprawdę jest super!
marika 2016-08-16 17:37:09
Ja na początku wysyłałam do nich swoje cv mailem, bo tak jest najlepiej. Odpowiedź dostałam od razu na drugi dzień, że mam przyjść na rozmowę. Myślę, że Tobie też się uda dostać tę pracę, bo naprawdę jest warto. Ja jestem mega zadowolona z tego co robię, więc na pewno każdy inny też będzie. W końcu marketing to super sprawa, bo przydaje się wszędzie. Życzę powodzenia!
rozetkaetka 2016-08-23 15:49:50
Każdy, kto naprawdę chce pracować, zawsze znajdzie dla siebie pracę. Ja bardzo długo szukałam i w końcu udało mi się dostać do eu4ya. Praca u nich w marketingu to czysta przyjemność (wbrew temu, co niektórzy piszą), odczuwam wielką satysfakcję z pracy u nich, bo nie tylko się rozwijam w nowej dziedzinie ale też zdobywam doświadczenie. Bardzo bym chciała u nich pracować na stałe i mam nadzieję, że dzięki rzetelnej pracy mi się to uda. Innym też życzę powodzenia!
renia 2016-09-27 16:06:20
Zgadzam się w stu procentach z @rozetkaetka, jeżeli ktoś naprawdę chce pracować i ma łeb na karku, to dostanie tę pracę niezależnie od tego, czy ma doświadczenie, czy nie. Ja tak samo, byłam po studiach i długo szukałam pracy, aż wysłałam swoje cv do eu4ya - to był strzał w dziesiątkę! Jeśli szukacie pracy, gdzie jest super atmosfera i dobre zarobki, to polecam przyjść właśnie do eu4ya.
Robert96 2016-09-27 19:59:50
Moi rodzice sa Klientami firmy i sa zadowoleni, co miesiac otrzymuja telefon serwisowy. Czesto widza sie ze swoim Doradcom i ogolnie chwila firme. Ja w tym roku zaczynam studia zaocznie i myslalam o jakies dodatkowej pracy. Z ciekawosci zajrzalem na opinie o firmie,bo chcialbym do niej aplikowac. Widze, ze co wpis to inna opinia :P. Chyba w takim raze musze przekonac sie na wlasnej skorze ;) .Czy ktos moglby mi udzielic informacji, gdzie mozna zlozyc CV? Na jakie stanowiska poszukuja kandydatow?
MARcopolo 2016-10-02 21:53:05
Ja jestem na razie na etapie szkolen i musze przyznac,ze bardzo mi sie podoba :)
bardzo pozytywna atmosfera, ludzie otwarci, wszystkie warunki przedstawili mi na poczatku, bez sciemniania i obiecywania jak to spotkalem sie w innych firmach. zobaczymy jak bedzie dalej, ale poki co naprawde nie ma na co narzekac :D
klaudynka 2016-10-04 13:20:01
Widać, że dużo ludzi jest zadowolonych z tej pracy, i chyba nie ma co się dziwić, skoro obsłużeni klienci nie narzekają :) Moja mama jest klientką tej firmy, szukała dobrego marketingu dla swojej firmy i okazało się, że eu4ya jest najlepsza na rynku - nie dość, że przedstawili jej bardzo dużo pomysłu na reklamowanie firmy, to jeszcze dokładnie wytłumaczyli, jakie będą koszty jej utrzymania na rynku internetowym. Nic dodać, nic ująć - tylko polecać :D
lamuskaa 2016-10-05 13:32:50
A ja jestem właśnie po pierwszej rozmowie o pracę. Nie powiem, budynek firmy jak i szef zrobił na mnie naprawdę wielkie wrażenie. Słyszałam od innych, że rekrutacja ma jeszcze dwa etapy, oby poszło mi dobrze i na nich i dostała się do tej firmy :D Widać, że firma rozwojowa, ludzie wszyscy eleganccy, faceci w garniturkach, także pełna profeska. Trzymajcie za mnie kciuki!
marmoladka 2016-10-06 16:43:14
Dla mnie wkręcanie nowych pracowników na moc motywacji, fajne zarobki i super atmosferę jest jak najbardziej spoko, w końcu czymś trzeba zachęcić nowego pracownika, żeby chciał pracować. W poprzedniej pracy wgl nie było rozmów z szefem, bardziej tylko o obowiązki, a nic wgl o tym, żeby zmotywować do działania. Na razie okres próbny, jak się wszystko uda i popracuję trochę dłużej, to dam znać, jak jest :)
matyldzia 2016-10-07 16:34:54
Kurde, widać że w tej firmie jest naprawdę super, wystarczy poczytać opinie wyżej - same plusy! Ciekawe tylko, czy jest im tak wygodnie chodzić w tych garniakach i obcisłych kieckach :P Po jednej rozmowie czuje, że mam szansę dostać się do tej firmy, ale chodzić aż 8h w szpilkach to dla mnie obłęd - nie żebym nie lubiła, ale kurde pokazywać takie brzydkie stopy, to chyba obciach :P
Adi 2016-10-09 22:00:19
Jest sporo negatywnych opinii na temat tej firmy. (usunięte przez administratora)
dzidzia 2016-10-10 18:09:28
Łapanki? A co my pokemony, żeby nas łapać i więzić? Jak czujesz się w firmie jak w więzieniu, to ja się wcale nie dziwię, że Ci się tam nie podoba, tylko po co wtedy pisać teksty w stylu "firma do dupy" albo "obiecywali kupę hajsu". Ja nie wiem co z wami, weźcie się ogarnijcie, przecież to normalna firma, w której jeden będzie zadowolony, drugi będzie narzekać. A czemu? Bo szef to nie Bóg i nie dogodzi wszystkim, nawet jeśli się mega stara. Serio, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, zrozumie siebie nawzajem, to wszystko będzie ok ;)
Marko 2016-10-10 20:41:36
Ma się wrażenie, że faktycznie nieogarnięta ta firma dość mocno - dużo negatywnych komentarzy, średniawa strategia, kierownictwo musi się ogarnąć raczej. Dzidziu ten nick to określenie osobowości?
1
danka 2016-10-11 16:41:48
Serio wydaje wam się, że zatrudnia się młodych oszołomów, którzy nie umieją pracować z ludźmi? Bo jak tak, to radzę wam przyjść do firmy i zobaczyć jak jest naprawdę. Tak tak, pewnie pojawi się opinia, że naprawdę to jest syf, kiła i mogiła - ale tak nie jest. Nie ma w firmie syfu, wszyscy się ze sobą dogadują, nie ma dziwnych zleceń, każdy robi to co do niego należy. Jak już trzeba się czegoś uczepić, to tylko to, że jemy w restauracji na dole - ale wiecie co? Jest tam przepysznie! :D
joziń 2016-10-12 17:39:32
Nigdy nie wchodziłem na stronę firmy, w której pracuję (bo i po co), ale stwierdziłem, że czemu nie... I wiesz co? Wcale mi to nie wygląda na takie same strony, a wręcz przeciwnie - przede wszystkim różnią się fachem. Pracuję w tej firmie, przyznaję się, przez 4 miesiące, jedne dni były dla mnie lepsze, drugie gorsze, ale nie mogę powiedzieć, ludzie w tej firmie są naprawdę super. Atmosfera między ludźmi jest luźna, zwracamy się do siebie po imieniu, wspólne lunche itp., naprawdę świetna sprawa. Wiadomo, że czasem szefowi może się coś nie podobać, ale to jeszcze nie koniec świata i na pewno nie powód do oczerniania innych, a już na pewno nie wyzywania od oszustów. Nie uważam, żeby szefostwo firmy oszukiwało kogokolwiek, inaczej po co byłyby spotkania motywacyjne? Z mojego małego doświadczenia w tej firmie mogę ją bezproblemowo polecić, a nawet więcej - przychodźcie koniecznie :)
MaRciN 2016-10-13 19:30:29
Ja tam swoją pracę lubię, nie jest to może szczyt moich marzeń, ale też nie mam na co narzekać :) Zarobki są spoko, szef w sumie też jest spoko, ekipa się fajnie trzyma. Nie mam pojęcia, czy uda mi się utrzymać tę robotę, ale jeśli tak, to będę mega zadowolony, bo nie czuć w niej wgl ciśnienia - mogę polecić jak na moje 3 miesiące pracy.
1
Gabi 2016-10-14 14:07:01
Jeśli lubisz od rana do nocy siedzieć na słuchawce praktycznie za darmo pod dużą presją to gratuluję!
3
Darko 2016-10-16 23:27:14
Sporo wycisnąć ? Czego potu chyba i nerwów. Jest sporo negatywnych opinii na temat tej firmy
2
Marek 2016-10-17 18:26:39
Przypudrowany wizerunek i tyle. Dużo negatywnych opinii i przede wszystkim niejasnych spraw. Duża niekompetencja w prowadzeniu interesu - to cechy wyróżniające!
2
heniekbeniek 2016-10-17 19:26:47
Wiadomo, że będą negatywy na firmę, w końcu każda firma takie posiada, ale to jeszcze nie znaczy, że każdy będzie miał takie samo zdanie, nawet widać to na tym forum - część osób wolało odejść z firmy, część cieszy się dalej dobrą pracą. Sam jestem dopiero miesiąc po rekrutacji, ale nie narzekam, a wręcz przeciwnie. W mojej poprzedniej pracy bardzo wykorzystywano pracownika pod kątem psychicznym, tutaj wgl tego nie ma, atmosfera jest przyjazna, ludzie chodzą uśmiechnięci i zadowoleni. Jedyne co mi przeszkadza, to dzienne chodzenie do pracy w garniturze - naprawdę nie lubię tego stroju, ale skoro mamy być profesjonalistami, to idzie to jakoś znieść.
Robert 2016-10-17 21:25:52
Fakt pozytywów mało, negatywu sporo, część ludzi po prostu liczy na zarobek , ale jest inaczej.
Sebek 2016-10-18 20:37:54
A myślicie, że w tej firmie nie ma zarobku wcale? Przecież to nie pierwsza i nie ostatnia firma, w której na początek oferuje się pracownikowi najniższą krajową, a wraz z jego postępem w pracy, doświadczeniem, jest potem w stanie zarobić więcej. I to nie jest żadne oszukiwanie ludzi. Wydaje mi się też, że wielu z was nie umie dokładnie czytać umowy o pracę, którą dostajecie wraz z przyjęciem się do firmy - znajduje się na niej czas pracy (chyba, że na czas nieokreślony), dane firmy i wasze oraz kwota, którą otrzymacie po miesięcznej pracy. I tutaj nie ma nic do ukrycia przez pracodawcę. Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonuję i na ten moment nie mam nic do zarzucenia, oby było tak dalej :)
Irek 2016-10-19 20:05:46
Ja jestem po tygodniu próbnym i na ten moment jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonuję. Dostałem od firmy naprawdę dobrą ofertę pracy i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że wszystko z nią się zgadza - godziny pracy, zarobek itp. Atmosfera w firmie jest naprawdę super, ludzie bardzo w porządku, szefostwo czasami marudne, ale które nie jest. Nie wiem jak będzie dalej, ale na ten moment polecam się zatrudnić.
Grześ 2016-10-19 21:26:00
Atmosfera jest fatalna czego dowodzą wypowiedzi ludzi oszukanych przez firmę. Pieniądze praktycznie żadne. Wpisy robione pod publiczkę aby przypudrować atmosferę.
3
mirek 2016-10-20 20:14:45
Zabawnie to wygląda, jak wszyscy w firmie chodzą tacy odpicowani, tu garniaki, tam szpilki... Ale z drugiej strony, jak się wyjdzie z firmy i spojrzy od zewnątrz, to wygląd firmy jest bardzo elegancki i profesjonalny i to jest na pewno wielkim atutem tej firmy. Dla mnie osobiście dużym plusem jest też atmosfera, jaka w niej panuje - przyjazna, ludzie chodzą z uśmiechem na ustach, generalnie rewelacja :) Gro ludzi zauważyłem skarży się na pensję, ale sam uważam, że nie ma na co narzekać, jeśli ma się stałą pracę i widać gołym okiem, że oprócz pieniędzy można w niej zdobyć doświadczenie. Polecam :)
RadOsłaW 2016-10-21 18:02:37
Widać z zewnątrz, że to dobrze zapowiadająca się firma, która na rynku na pewno jeszcze wiele zdziała. A środek? Podobnie dobry jak zewnętrzna strona. Firma jest schludna, widać że elegancko urządzona, żeby klienci czuli się na spotkaniach dobrze, atmosfera przyjazna, nawet do przesady mógłbym powiedzieć, że ciepła, chociaż w firmie przydałby się jakiś grzejnik ;) Rozmowa z Panem, który mnie rekrutował przebiegała płynnie, dowiedziałem się wszystkiego o pracy, o warunkach umowy i generalnie o obowiązkach pracownika. Zrobiło to wszystko na mnie dużo, optymistyczne wrażenie, także umówiłem się na etap próbny, mam nadzieję, że sprawdzę się w marketingu. Pozdrawiam :)
PMPDK 2016-10-23 20:51:58
Witajcie ,jestem jednym z oszukanych pracowników (rekrutacja styczniowa) przez tych oszustów, z tym wyjątkiem, że pracowałem w oddziale warszawskim firmy, moje negatywne posty są ciągle usuwane bo ktoś zgłasza moderatorowi - pewnie firma, że to niby czarny PR, nie tak nie jest i o tym stanowi treść usuwanego ciągle postu, który zamieszczam i proszę byście go udostępniali dalej by może ktoś zajął się tymi naciągaczami wykorzystującymi ludzi.
Eu4Ya to dawna nazwa tworu jakim jest Goldberg & Sons - spółka założona przez tych samych ludzi, po tym gdy oszukali klientów i mieli pozwy skryli się, sprawdźcie na KRS-sie, że zarządy, prezes etc. to to samo KRS Eu4ya (formalnie firma nazywała się Sielsia Expert - o czym świadczy ten sam adres Chrobrego 13 w Chorzowie) a teraz krs Goldberga: 0000466595 Te nr należy wpisać tu https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu zaznaczając wcześniej, że sprawdźcie rejestr przedsiębiorców. Eu4Ya była na E. Plater 10 teraz powróciła pod nazwą Goldberg. A jak ktoś nawet nie wierzy, że Eu4ya była w Wa-wie to proszę udać się na Patelnię i iść w kierunku Dw. Centralnego, i patrzeć na dachy budynków po lewej znajdziecie jeszcze stary neon ,,Eu4Ya". A jak ktoś nie wierzy jeszcze to odsyłam na you tube jest tam film z E. Plater 10 gdy Eu4ya tam była, i widać tam Pana Bartłomieja Kruka m.in. który obecnie jest liderem Goldberga i członkiem zarządu tej spółki oszustów, tylko teraz powiększyli biuro. I co kopara opadła. Odradzam współpracy z tymi oszustami, oszukiwanie klientów przez telefon, że to niby weryfikacja polisy a specjalista zakłada nową - bo Goldberg to multiagencja działająca przeważnie z AXĄ (Eu4ya działała z Generrali), nie wypłacają wynagrodzenia, praca najlepiej od 8 do 22, pranie mózgu, brak nawet dystrybutora wody, jak chcesz pić to zapraszamy do cafe na herbatkę za 6 zł, jak kupujecie gdzie indziej to robią panel o powiązaniu zakupów w firmowej cafe a z wynikami, ponadto złe warunki głośna klubowa muzyka, papuga za szybą, ludzie uciekajcie od nich !!! A i to jest link na you tube: https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=LGxJflLcNHY dalej twierdzicie, że nie było kiedyś Eu4yi na Plater 10 ? Była i jest nadal tylko pod zmienioną nazwą Goldberg & Sons. Polecam sprawdzić KRS i włączyć raporty. Eu4ya została postawiona w stan likwidacji w 2013 a Goldberg wtedy powstał z tym samym kapitanem oszustów Tomaszkiem Sz. a i co ważne ciągle klną na porannych panelach (takich nudnych, ze nieraz usnąłem), to jeśli ktoś wrażliwy chce u nich pracować. Niemniej jeśli osoby szukające prawdziwej opinii o firmie, które nie wierzą negatywnym, a pozytywnym pisanym przez ,,wkręcone dziewczyny Tomasza Sz. z centrali" które mają już wyprane mózgi to polecam rzucić okiem na stronę Eu4yi http://eu4ya.pl/ a potem Goldberga: http://goldbergandsons.pl/ Podobne czy też nie ? Przypadek ? Nie sądzę. Dlatego ludzie nie wierzcie pozytywom o tej firmie, wszystkie pozytywne są pisane schematycznie, (pracowałem/am od pól roku do 2 lat, dobrze płacą, ale wyjechałam za granicę - po co się wyjeżdża za granicę ? Po kasę a skoro dobrze płacą to po co wyjeżdżałaś ? No i zazwyczaj jest choroba: moja, męża siostry bądź mamusi). Teraz zmienili taktykę i częściej jest, że ta firma to księgowość, wcześniej przez rok gadali o jakimś marketingu, nawet teraz jak spojrzycie to jeden pozytyw, że firma to marketing, zaś drugi pod spodem, że już jednak księgowość. Zauważcie, że centrala Eu4yi i Goldberga to ten sam adres, a najlepsze jest to i zróbcie coś takiego zadzwońcie pod nr telefonu podany na stronie Eu4yi, i dodzwonicie się do.... (werble)Goldberga nr jest podany na górze strony zróbcie tak a nie pożałujecie. Dlatego takie CREDO DZIAŁANIA Z NIMI: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTAĆ, BO JUŻ WIELU LUDZI GOLDBERG WYKORZYSTAŁ, DLATEGO GDY DZWONICIE DO KLIENTA(PEWNIE JUŻ KTOŚ DZWONIŁ KILKANAŚCIE RAZY, JEST TAKI SYSTEM SZUKACIE SB NR W NECIE, NP. LEKARZY, PRAWNIKÓW, NAWET NA ALLEGRO TO MÓWIĄ NA SZKOLENIU ,,JEŚLI KTOŚ SPRZEDAJE PORSHE NA ALLEGRO TO MA UBEZPIECZENIE", POTEM DZWONICIE JAK KTOŚ NIE ODBIERZE 5 RAZY USUWACIE, ALE JAK ODBIERZE TO DZWONICIE DO SKUTKU, CZASEM LUDZIE W MIESIĄCU PO 15 RAZY DOSTAWALI TAKI TELEFON (dzień dobry Jan Kowalski dzownię z działu life insurence w celu weryfikacji czy odbył P. spotkanie...) TO MĘCZĄCE, SZCZEGÓLNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW) NIE MOŻECIE PODAĆ NAZWY FIRMY, TO DOPIERO MÓWI SPECJALISTA NA SPOTKANIU, GDY JA RAZ PO KRYJOMU POWIEDZIAŁEM TO TAKA BYŁA REAKCJA KLIENTA ,,A to wy oszuście, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego i koniec rozmowy". DLATEGO WIERZCIE TYLKO NEGATYWNYM OPINIOM, POZYTYWNE TO CZYSTE KŁAMSTWO. Pozdrawiam(y) trzymajcie się i omijajcie ich jak najszerszym łukiem. A i co ważne na OLX-ie już nie ogłaszają pracy jako ,,Asytent Biurowy" a ,,Asystent Biura" bądź ,,Asystent administracyjny" to to samo ogłoszenie patrzcie kto ogłasza jak na OLX-ie to użytkownik ,,Bartłomiej" bą
4
Janek 2016-10-24 19:50:58
Ja zawsze jestem ciekawy firmy, do której chcę się zatrudnić i w związku z tym wyszukuję różnych informacji o niej. Wniosek mam jeden - część ludzi jest bardzo zadowolona z pracy, część wcale. Sam chciałem się przekonać jak jest naprawdę, bo z tego co czytałem na ich stronie dowiedziałem się, że działają w szeroko rozumianym marketingu dla firm i myślę, że jest to coś, w czym mogę się sprawdzić. Tydzień temu zacząłem okres próbny, sama firma jest jak najbardziej w porządku, zdarzają się sytuacje, kiedy i Ty czujesz się wściekły i Twój szef, ale nie jest to jeszcze powód, żeby od razu skreślać firmę, tym bardziej że widać, że mają swoje osiągnięcia. Na ten moment, kiedy już wiem jak to wygląda, jestem w stanie polecić tą firmę osobą kreatywnym, które mają świeży, otwarty umysł i chcą pracować z ludźmi i dla ludzi.
Pyska 2016-10-25 13:41:12
Potwierdzam oszustwo na szeroką skalę! Pracowałam w EU4YA na E. Platter w Warszawie. Z osób rekrutowanych (tzw team) wszyscy się zwolnili bo nie było żadnego zarobku!!! Omijajcie ich szerokim łukiem
3
IgoR 2016-10-25 19:43:07
Ja ogłoszenie do tej firmy znalazłam przez przypadek wyszukując nowej pracy, bo tego dnia zostałam zwolniona z innej. Wydawało mi się na początku, że nie będę u nich wgl pasować, na pierwszy rzut oka widać jedynie masę przemieszczających się garniturów i szpilek, ale mimo to chciałem spróbować. Wysłałem cv wieczorem i następnego dnia zostałem zaproszony na rozmowę. Firma od środka jak i szef zrobił na mnie ogromne wrażenie, widać było że zna się na rzeczy. Omówiłem z nim wszystkie moje za i przeciw, wypłatę, godziny pracy, obowiązki itp. Od tygodnia przechodzę właśnie okres próbny i mogę powiedzieć, że praca na stałe w tej firmie zapowiada się naprawdę dobrze - nie ma oszustwa, kradzieży, głupich zaczepek w grupie pracowników, szydzenia itp. Zdziwiło mnie za to, że są panele motywacyjne, które w innych firmach nigdy nie miały miejsca - a przynajmniej nie w tych, w których ja pracowałem. Zauważyłem, że wiele osób na nie narzeka, że niby robią "pranie mózgu", ale to wcale tak nie jest, one mają po prostu zachęcić pracownika do większych starań, do jeszcze lepszej pracy. Myśląc o tym, czy chcę dalej pracować w tej firmie bez problemu mogę stwierdzić, że tak.
AdA 2016-10-26 22:01:08
Czytam od pewnego czasu opinie różnych ludzie na temat eu4ya i niektóre bardzo mnie zadziwiają. Zastanawiam się wtedy, czy oni piszą faktycznie o firmie, w której pracuję, bo nie dowierzam. To, co piszą negatywnego, to jakieś brednie, bo chyba nie wierzycie, że przechodzimy "pranie mózgu" albo, że pracujemy za free. To są brednie wyssane z palca. Pracowanie dla mnie w tej firmie to przyjemność, naprawdę. Jest super atmosfera, super relacja z szefem, który codziennie motywuje ludzi do działania, a dla mnie co najważniejsze, to można zdobyć doświadczenie, które przyda się wszędzie. Dla mnie dużo plusów, jedyny minus, to że czasami muszę długi czas spędzać w szpilkach, co nie jest najwygodniejsze, ale poza tym mogę polecić każdemu :)
Beast 2016-10-27 09:02:40
Witam, ja także jak pikers i reszta chłopaków którzy tutaj opisują sprawę zgodnie z prawda zostałem oszukany przez tą "wspaniałą" firmę oddział w Gdańsku ;-) Ale zacznijmy od początku: Szukałem pracy biurowej i odzew był słaby ale pewnego dnia zadzwonił pan Bartłomiej K i zaprosił na pierwszy etap rekrutacji wygladalo to w taki sposob ze starszy stażem pan Grzesiu produkował się i bawił w mówce motywacyjnego z miernym skutkiem bo był piekielnie monotematyczny aż śmiech brał ale po prawdzie także połknąłem ten haczyk i byłem "wkręcony" po tych panelach rozmowy z panem Grzegorzem na tematy rozwoju, pracy, sukcesu itd. Po 1 etapie był drugi potem trzeci.. Zostało nas z rekrutacji juz tylko dwóch bo mało było głupków ktorzy podpisali by tą ścierwowatą umowę, Bartłomiejek kochany przyjechał aż z Warszawy żeby podpisać te umowy i bardzo sie spieszył nie było nawet czasu doczytać do końca ale jak mówiłem że muszę zarobić 1700 minimum bo tyle na życie potrzebuje to było mówione że będzie że z głodu nie umre haha.. Pamiętajcie nigdy nie ufajcie ludziom bo ja po tej sytuacji już sie zdecydowanie nauczyłem. No ale wracajac do tematu.. na poczatku pracy rzeczywiscie uczylismy sie uzywania jakichs programow do przeliczania skladki i drukowania, kserowania, wypełniania druczków i takie typowe biurowe czynnosci. Potem nagle zostalismy wprowadzeni w dzwonienie do klienta ale to było bardzo krótkie typu godzina może dwie potem relacja tych godzin się zdecydowanie zmieniła bo wiecie co? nagle umiejetnosci drukowania, wypelniania tych druczkow i cala ta biurowa sprawa nie była w ogóle potrzebna! Bo po co skoro praca tak naprawde polega na tym żeby od rana do 16 ale najlepiej to do zamkniecia (PAMIETAJ ZE JEZELI WYCHODZISZ PO 8 H TO JESTES ETACIARZ I KOMUNISTA) dzwonić do biednych przedsiebiorcow i pracownikow roznych firm i męczyć ich i wcisnac im pana "specjaliste" negocjatora który ma zaktualizować umowę tego "klienta" jednak wygląda to w taki sposób że przyjezdza pan w garniturku i probuje wam zamknac tamta umowe i przelac kase na nowa ktora otwiera on sam tak bardzo sie śmieją z agentów ubezpieczeniowych nazywaja ich swetrami a sami nie różnią się niczym.
Kasa nie wypłacana na czas, pierwsze 1300 dostałem w terminie i wiecie? pan bartłomiej szczycił sie tym że kasa do mnie doszła! no naprawdę super tylko że jeszcze brakuje, potem dostałem jeszcze 200 zł ale to za 3 tygodnie jak juz nie mialem za co żyć i musiałem sie upominać prawie codzień. za następny miesiąc nie dostałem złamanego grosza i zmarnowałem tylko czas na tych złodziei. Wyjazdy? Atrakcja dla tych snobów ktorzy tam dluzej pracuja i nie maja zycia prywatnego, jedzenie dobre nawet bardzo ale tylko to bo atmosfera jest tak sztuczna musisz sie usmiechac nawet jak nie masz ochoty bo laski zwrócą Ci uwagę że jesteś smutas czy jakieś inne okreslenia. Psy w biurze? jak oni to mówią SUPER! WKRĘTA, nie nie bardzo psy szczekają, defekują, leją po podłodze, przewracają przedmioty. Muzyka w pracy głośna techniawa żeby Ci łeb eksplodował po wyjsciu z pracy i żebyś darł mordę do słuchawki i wyraźnie mówił ale nieee przecież jest wkręta lol. Jeżeli naprawdę nie macie życia i nie chcecie go mieć to dobry adres kochani tyle że pieniędzy nie dostaniecie będą was mamić że za tydzien za dwa za miesiac moze za dwa miesiace. Jak dla mnie firma krzak ktora udaje wielka korporacje każą przychodzić w garniaku do dzwonienia do ludzi i naciągania ich(baza danych tworzona jest na allegro, otomoto jeżeli ktoś sprzedaje cos drogiego to musi miec polise! znani lekarze dyrektorzy firm też tam lądują). Założone przez kilku cwaniaczków z wwy. Obserwuje ten wątek i jak jeszcze coś sobie przypomne to dopisze bo takie opinie są ważne gdybym ja zagladnal wczesniej przed podpisaniem umowy na tą stronę to może bym nie pisał tej opinii i nie zmarnowałbym dwóch miesięcy życia. Nie dajcie sie oszukiwać i nie wierzcie tym ludziom to z troski o was bo wiem jak wielkie mialem problemy finansowe przez nich.
Pozdrawiam ;)
Zostaw swoją opinię o EU4YA - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EU4YA