Bio Verba Łukasz Gogulski

Słupca

Opinie o Bio Verba Łukasz Gogulski

były pracownik 2010-03-29 15:12:29
Kazdy ma swoje zdanie ale ja bym tam za zadne pieniądze nie wrócił...
xyz 2010-03-29 23:01:52
pracowniczka-( usunięte przez administratora ).. no to sie usmialam...lepszych sciem nie slyszalam..tylko ciekawe ze wieksza czesc firmy uwaza z( usunięte przez administratora ).i moje slowa potwierdzi nie jedna osoba z firmy..
Pracowniczka 2010-03-30 19:37:52
Czy ja pisze,że zwalniasz kogoś?
anonim 2010-05-25 23:33:47
samowolka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pracownik:) 2010-07-13 19:16:10
dlaczego katastrofa?
lllll 2010-07-14 23:49:50
praca w call center jest beznadziejna i kazdy dzwoni jak chce.
pracownik:) 2010-07-17 19:19:54
jestesmy dorosli i to my sami powinnismy przestrzegac regul..a ze ktos dzwoni jak chce to tylko swiadczy o jego dyscyplinie i wychowaniu..nie jestesmy w przedszkolu lub w szkole zeby bylo trzeba nas pilnowac... co nie ktorzy poprostu nie maja samodyscypliny i nie dorosli do zycia doroslego..
fifarafa 2010-08-15 16:21:09
Bio Verba jest( usunięte przez administratora ) Nigdzie nikt nie pójdzie Ci tak na ręke jak tam! Nigdzie nie ma takiej wyluzowanej wiary! Pozdro dla wszystkich handlowców!!!
???????? 2010-08-31 20:32:38
atmosfera świetna ,alemiały byc zmiany i ucichło tzn miało byc płacone na godzine
wywrotek 2010-09-07 20:52:32
witam mam zamiar wybrać się do bio verby we wrześni,
napiszcie szczerze czy warto i czy jakieś skladki na ubezpieczenie się płaci w razie chorobowego coś...pozdrawiam
omg 2010-09-19 23:08:00
Wy jesteście wszystkie w tej bioverbie [usunięte przez admina]jakies. Nie macie zbyt wysokiego wynagrodzenia-to fakt, ale ZA CO chcecie zbierac kokosy? za( usunięte przez administratora )macie conajmniej najnizsza krajowa-dlaczego tam nie sprobujecie? Bo tam trzeba pracowac a nie sciemniac! Ot wszystko
aa 2010-09-24 21:23:07
wy chyba ( usunięte przez administratora ) po trzech nieudanych pokazach wylatujecie i do nas przychodzicie pracowac
były pracownik 2010-10-27 11:26:02
pracowałam dość długo w firmie i narzekac mozna tylko na szefostwo, atmosfera była fajna, niektore opiekunki też, ekipa na pokoju tez swietna wiec to wszystko jak najbardziej na plus:) ale jezeli chodzi o wynagrodzenie i szefostwo to szkoda gadac..
aaa 2010-12-22 21:33:24
sam spróbuj dzwonic choc przez jeden dzien,prawda jest taka ze na nas telemarketerkach wszystko zaczyna sie i kończy
była pracownica 2010-12-28 10:34:31
i nam sie za wszytsko obrywa..nawet za cos co nie jest w naszych obowiazkach..
aaaaa 2010-12-28 12:51:29
A tak po prawdzie w telemarketingu nie ma wykształconych osób. Jedynie studentki które pracują tymczasowo. Nie wiem jak we Wrześni ale Słupca to uuuuu Chciałem tylko was zachęcic do efektywniejszej pracy. Zgadzam się w 100procentach z poprzednim handlowcem. pozdrawiam
ja 2011-03-17 10:46:40
Miła atmosfera, w porządku ekipa :) Opiekunki wspaniałe, pomocne. Zachęcam do pracy w miesiącach maj-wrzesień :) A reszta roku... Hmmm. Jeśli komuś się nudzi i chce popracować za ( usunięte przez administratora )) zawsze coś.
anonim 2011-05-19 21:59:31
masakra, opiekunki olewające, małopłatna praca ale prosta iprzyjemna.
Alla 2011-06-21 21:40:57
Witam, większość postów dotyczny pracy w telemarketnigu, napiszcie proszę jak jest w innych działach - w administracji w Słupcy na przykład? Z góry dzik za odp.
rrrrr 2011-06-26 11:47:10
jest ok
Madzia 2012-05-22 18:07:41
Hey:) mam pytanie nie wiecie gdzie porzebuja we wrzesni do pracy dwie terlemarketerki?
Radny 2012-06-20 11:03:37
Napisze krótko ale treściwie do wszystkich którzy tam pracują-kochani szukajcie nowej pracy-to juz koniec BIO-VERBY-ostatnie zwolnienia połowy personelu o czymś świadczą,a wasz boss chce tylko uniknąć odpraw-ale jedno wiem ,że firma jest już zamykana,a wam tylko mydlą oczy!!!
migulotto 2012-06-25 22:12:41
hahaha ten komentarz ostatni [usunięte przez moderatora] mnie!! zwolnili ci i co masz problem a firma jest i bedzie!!
anonim 2012-06-26 21:44:05
krótko pracuję w tej firmie i stwierdzam że mają ludzi za nic
myślą że pracują za darmo a wypłaty która powinna być 20 do dziś niema za co ci ludzie mają żyć to nikogo nie interesuje a szef ma to gdzieś
wielka 2012-06-27 11:21:56
anonim - 2012-06-26 21:44:05

krótko pracuję w tej firmie i stwierdzam że mają ludzi za nic

ta firma schodzi na jedne wielkie dno nie traktują zadnego z pracownikow jak normalnych ludzi tylko jak chołote a całe szefostwo powinni nauczyc sie poprawnego wyrazania słow kore do nas pracownikow kieruja niech nikt tam nie idzie pracowac bo bedzie zabawka w rekach szaleńców
mania 2012-06-27 11:26:37
zenada co robia z ludzi ktorzy tam pracuja i pracowali obiecanki cacanki a glupiemu radosc jesli nie bedzie wyplat do 28 czerwca to sprawa trafi do sadu pracy.
Anonim 2012-06-30 00:03:50
Wypłaty 20 czerwca a do dziś ich nie ma...
mala 2012-07-03 10:32:50
i do tej pory nie ma szydera totalna juz ....;-(
lalala 2012-07-03 23:17:51
do SĄDU BO COŚ ZA WOLNO TE PRZELEWY IDĄ
anonim33 2012-07-04 12:52:08
ja również do dzisiaj nie otrzymałam wypłaty , Jeżeli w tym tygodniu nie wpłynie to sprawa trafi od razu do sądu
Konsultantka telefoniczna 2012-07-05 10:40:24
BIO VERBA haha gdybym wiedziła że na wypłatę będe musiała czekac jeszcze 2 tyg po terminie to nigdy bym tam nie poszła... jeszcze kierownictwo nie odbiera telefonów, pewnie w gębie języka im zabrakło.
i Wiadomość dla firmy :
niedziwcie sie ze jestescie wytykani [usunięte przez moderatora] a te wypłaty nie są jakies ogromne żę trzeba czekac aż tyle żeby je dostac tylko od 400 do 600 zł.
tytus andronikus 2012-07-06 01:10:48
Kochane telemarketerki musicie się uzbroić w cierpliwość.Straszenie sądem pracy nie jest na miejscu ponieważ nie jesteście zatrudnione na umowę o pracę tylko na umowę cywilno prawną i tylko na tej drodze możecie dochodzić swoich praw.Co do wypłat to firma chwilowo(miejmy nadzieję) przechodzi głęboki kryzys płynności finansowej.Odbudowanie zależy od waszego głębokiego wkładu i zaangażowania , aby jak najwięcej zaprosić osób na pokaz bo to jedyna droga, a by zwiększyć sprzedaż.Jesteście sercem firmy więc jak przestanie bić ......to......
Cóż można powiedzieć .........może lepiej zamilknąć......a po burzy znowu zaświeci słońce.............pozdrawiam
anonim 2012-07-06 23:13:08
Najlepiej obwiniać telemarketerki ...
Kierownik 2012-07-11 17:44:27
Najlepszego z trj firmy zatrudnię od zaraz na stanowisku HANDLOWCA
smutaska 2012-07-18 14:12:08
We Wrzesińskiej firmie Bioverba powróciły premie, i znów dostaną te co prace olewają totalnie, a te co pracują uczciwie muszą obyć się smakiem.Pytanie czy wypłaty za czerwiec będą na czas , bo z tego co wiem to za maj, które nie dostały od razu w całości to jeszcze reszty nie mają.
nieważne 2012-07-21 09:58:02
wybacz mi ale kiedy słysze taki [usunięte przez moderatora] to mi się słabo robi Firma ma OBOWIĄZEK wywiązywać sie z wynagrodzeń ! Niektórzy mają kredyty.... a jak słysze takie frazesy rodem z prlu to mi sie niedobrze robi.
Majorowa 2012-07-23 19:36:38
Witam wszystkich,

Co do wynagrodzeń i kryzysu to kogo to obchodzi ,jaki szef się przyznaje i mydli oczy ze nie ma kasy -wstyd i żenada.Nikogo to nie interesuje my tez mamy swoje zobowiązania, kredyty dzieci na wychowaniu. Co do problemów finansowych proponuje sprzedać jedną furę za milion złotych którymi się bujaja i od razu firma stanie na nogi.Tak w ogóle ostrzegam wszystkich firma się będzie przebranżawiać dziś jest w Komornikach/Słupca,a niebawem będzie w Szczepankowie robią takie krętactwa ze się w głowie nie mieści wszytko ma na celu uciec od podatków od wypłat od premii(premia na poczatek zapraszam właścicieli to nauczenia sie pojęcia premia od utargu 1,5% lub 2,5). Jeżeli chodzi o Sad Pracy to inf dla niedouczonych- z każda umowa masz prawo się tam udać tylko pamiętaj musisz mieć świadka !!!Ja tez się wybieram - bo kasy nie mam!!!
uuu 2012-09-15 15:00:54
a przyjmuja do pracy w bioverbie jescze?
oOoO 2012-10-20 11:14:50
hehehe, tak przyjmuja do tej firmy wszystko co ma rece i nogi...i najlepiej jak nie potrafisz myslec:)
Asia 2013-01-28 15:01:56
Witam.

Podobno w Dziale Sprzedaży dostaje się 5% prowizji od sprzedanych plastrów BioVerby. Czy ktoś może "pochwalić" się ile sztuk opakowań udaje się średnio sprzedać konsultantom na miesiąc, dzień lub godiznę? Osoba z rekrutacji stwierdziła, że 1 opakowanie na godzinę, to praktycznie każdy sprzedaje. Wtedy zarobki na godzinę wynosiłyby prawie 9zł do ręki, więc całkiem nieźle ;)
nieMamWypłaty 2013-04-19 16:19:57
[usunięte przez moderatora] !! wypłat nie ma drugi miesiąc, a jeszcze stoją nad tobą i karzą sprzedawać niewiadomo ile, co do poprzedniej wiadomosci , 5 % to stanowczo zbyt duzo, masz złe infoirmacje i sprzedaje sie 1 op. plastrow dziennie ( czasem nawet nie) NIE POLECAM a przede wszystkim odradzam pracy z Panią "PREZES" [usunięte przez moderatora]., ktora absolutnie nie nadaje sie do prowadzenia takiej firmy, "szkolenia" czyta z kartki , zero odpowiedzialnosci i brak jakiego kolwiek profesjonalizmu !! szkoda mi tylko tych osób, ktore się jeszcze z nią męczą, bo kasy i tak nie dostaną, z resztą mi też pani "PREZES" JESZCZE WISI TROCHE KASY :)) POZDROWIENIA DLA PAŃ "OPIEKUNEK" BO TYLKO ONE SĄ TAM NORRMALNE, chociaż czasem też chowają głowę w piasek, AHA JESZCZE JEDNA KWESTIA Pani [usunięte przez moderatora] strasznie klnie na pracowników, a jak ma zły humor to lepiej nie podchodzić bo wyzwie za byle co :)
Aneta 2014-08-22 23:58:07
Cała prawda o(usunięte przez administratora)i jego firmie słup (usunięte przez administratora)Warto, by ten Dyzma w sprzedaży bezpośredniej był znany szerszemu gronu. Cała jego "kariera" rozpoczęła się w Opalenicy, w firmie Remes. Początkowo został koordynatorem kierowców, próbował wkupić się w łaski, udając swojego człowieka. Już wówczas niektórzy słusznie przewidywali, że jego awans okaże się katastrofą. Tak się zresztą stało. (usunięte przez administratora)został tzw. "dyrektorem", ale za co odpowiadał, jakie miał kompetencje i co właściwie robił - Bóg raczy wiedzieć. Lubił sport, więc godzinami siedział w internecie, śledząc wyniki Lecha; non stop na pogadanki o " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; Maryni przychodzili do niego koledzy. A (usunięte przez administratora)czasem zajrzał do planów, raz na miesiąc poprowadził zebranie, nie wnosząc nic do firmy. Dopóki sprzedaż trwała i firmy funkcjonowała jako samograj, dopóty Patryczek był względnie szanowany. kryzys z roku 2010 totalnie obnażył brak jego kompetencji z zarządzania. W ciągu dwóch miesięcy do Pollany odeszła większość dobrych handlowców; Patryk nie tylko ich nie zatrzymał, ale nie miał żadnego planu działania, jak wyprowadzić firmę z kryzysu. Zresztą, to tak, jakby wymagać od prostego chłopa ze wsi, by naprawił zepsuty samolot. Koniec końców pogoniono (usunięte przez administratora)z Remesu, znalazł finalnie zatrudnienie w Farmie Snu, gdzie początkowo "zauroczył" (usunięte przez administratora). Idylla nie trwała długo, także tam szybko poznano się na jego prostackich manierach i braku kompetencji. Zwietrzył szansę w Eco i tu zaczepił się na kilkanaście miesięcy; dostał ambitne, adekwatne do swoich umiejętności zadanie: segregowanie na eventach przychodzących gości i rozmieszczanie ich w konkretnych salach. Taki typowy, nowoczesny woźny, dumny jak paw, że może pochodzić dla szpanu ze słuchawkami zatkniętymi w uszach od służbowej komórki. (usunięte przez administratora); finalnie, grożąc mu zwolnieniem, zmusza go, by jako słup, poświęcił swoją firmę JP do sprzedaży garnków. Oficjalnie więc firma (usunięte przez administratora)kupuje garnki od Eco, zatrudnia pracowników, wystawia lewe faktury. Koniec końców Matys upokarza publicznie (usunięte przez administratora), wyrzuca go z pracy i nie wypłaca ani gorsza. Zaczyna się więc jego pielgrzymka po firmach, celem poszukiwania nowej pracy. I tu apel do prezesów firm: uważajcie na niego! Rozwalił (usunięte przez administratora), rozwalał Farmę, działał na szkodę Eco. Czy chcecie, by taki człowiek zniszczył firmę i Wam?
W następnej części, kolejne wesołe przygody bohaterów z firmy E.
kreon 2015-01-28 21:42:33
jesli chodzi o Bo Verbe i pracę tutaj to musisz najpierw określić jakie właściwie stanowisko pracy Cię interesuje. Co do samej firmy to widziałem ostatnio , że dostali nagrodę w dziedzine sprzedaży bezpośredniej wyrobów profilaktyczno – rehabilitacyjnych , także widać po tym , że firma na poziomie jeśli chodzi właśnie o sprzedaż
Patryk 2015-03-31 05:56:20
Sugerując się zdrowotnością ( a raczej jej defektem) u Polaków można wstępnie wyciągnąć wniosek że niektóre produkty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dziwi mnie tylko jedno, że nikt tutaj nic nie pisze o właściwych zarobkach i traktowaniu przez pracodawcę. Te wyniki jakie osiąga firma są dla niego satysfakcjonujące?
jej 2016-05-14 14:59:37
oryginalne Japońskie plastry detoksykujące ton jednak taka branża gdzie to wszystko i tak się gładko zwracA
Zostaw swoją opinię o Bio Verba Łukasz Gogulski - Słupca
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio Verba Łukasz Gogulski