jerzy grześk-autoalarmy

Bydgoszcz

Opinie o jerzy grześk-autoalarmy

anonim 2011-10-27 16:20:59
Bardzo dobra firma,szef jest bardzo dobrym fachowcem,pracowałem u (usunięte przez administratora) przez 3 miesiące zdobyłem tyle wiedzy i doświadczenia,że starczyło mi to na wiele lat moje pracy.Szef traktował mnie jak syna,zawsze wesoły,opanowany wymagajacy ale dobrą moją pracę potrafił zawsze docenić.Szkoda,że teraz takich ludzi jak Pan (usunięte przez administratora) już nie ma,teraz liczy się tylko praca,praca i praca kasa dla szefa a ty się nie liczysz.Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora) i niech Pan nie likwiduje swojej działalności/tak słyszałem/ bo razem z Panem zginie najlepsza opinia o prywaciarzach o ludziach,którzy poprostu są ludzmi a nie szmaciarzami,którzy prowadzą swoje firmy.
press 2012-05-24 10:25:33
Najlepszy fachowiec w Bydgoszczy,wspaniały człowiek potrafiący rozwiazać wszystkie problemy związane z autoalarmami,radiomechanik,dusza człowiek,gooooooooodny polecenia.
Zostaw swoją opinię o jerzy grześk-autoalarmy - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jerzy grześk-autoalarmy