Infotel

Wrocław

Opinie o Infotel

Dziunia 2011-06-28 11:00:36
Najgorszy staż jaki mogl byc :o Szefostwo samo nie wie czego chce, a na pewno wie czego nie chce - dobrze placic i w terminie. Na ich usprawiedliwienie napisze, iz wynika to z glupoty i zapominalstwa, a nie z checi meczenia pracownikow
Artur 2011-11-13 21:23:38
Strasznie duża rotacja jak na firmę w której pracuje 10 osób :-)

Wysyłanie pracowników pociągiem nocnym na prezentację na drugi koniec Polski to trochę jaja :-)

ania 2015-01-27 20:54:02
Serdecznie nie polecam. Po złożeniu wypowiedzenia na umowę zlecenie zostałam zaszantażowana, żeby przepracować jeszcze 2 tygodnie. Nie chciałam robić sobie problemów, a jak się później dowiedziałam od znajomego prawnika - było to zupełnie bezpodstawne. Dodatkowo żeby dostać ostatnie wypowiedzenie musiałam się kilka razy upominać oraz końcowo co poskutkowało postraszyć inspekcją pracy. Warunki pracy jak na IT żenujące, atmosfera w pracy też drętwa.
jakub 2015-02-27 09:46:15
witam
chcialbym przytoczyc ze firma stosuje dziwne naciaganie klientow w stylu "informuje ze mam obowiazek... " "juz panu wysyłam" bez zadnej odpowiedzi ze strony klienta
radze uwazac na ich konsultantow
moe 2016-04-22 10:53:57
ja również nie wierzę w takie działania w takiej formie. a ciekawe tez czy nadal stazystów do marketingu poszukują i za ile
Zostaw swoją opinię o Infotel - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infotel