OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA

Opinie o OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA

Erwin 2015-05-19 10:48:37
Gorzej niż beznadziejnie
Daria Kmiecik 2015-10-15 14:26:02
Ja mam inne odczucia. Pewnie gdybym wcześniej widział te komentarze to nigdy bym do nich z niczym nie przyszła. A sama jestem zadowolona, wydostali mi z PZU kilka tysięcy mimo że jak sama próbowałam to dostałam propozycje 800 zł co jest śmieszne przy zmiażdżonym palcu. Polecam!
Teresa 2015-11-01 16:55:24
Nie polecam.
Dobra Rada 2016-01-14 13:23:10
Niech wszyscy, którzy zdecydują się na przekazanie sprawy tym Państwu zapytają o dyplom wyższych studiów prawniczych. Mogą się zdziwić.
Maja P 2016-01-23 22:04:03
Wpis konkurencji? Stary dobry sposób... szkoda, że tak działają konkurencyjne formy zamiast podnosić poziom pracy.
Maja P 2016-01-23 22:06:02
Wpis konkurencji? Stary dobry sposób... szkoda, że tak działają konkurencyjne firmy zamiast podnosić poziom pracy.
były pracownik 2016-05-03 18:39:49
Wielka porażka jeden wielki przekręt klientów traktują przedmiotowo
k.k. 2016-10-11 11:58:20
Nie polecam... zero wykształcenia prawnego..., pracują tam osoby nie mające kompetencji do deklarowanych zawodów!
DR 2016-10-31 17:20:08
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Zostaw swoją opinię o OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA