OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA

Opinie o OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA

Erwin 2015-05-19 10:48
Gorzej niż beznadziejnie
Daria Kmiecik 2015-10-15 14:26
Ja mam inne odczucia. Pewnie gdybym wcześniej widział te komentarze to nigdy bym do nich z niczym nie przyszła. A sama jestem zadowolona, wydostali mi z PZU kilka tysięcy mimo że jak sama próbowałam to dostałam propozycje 800 zł co jest śmieszne przy zmiażdżonym palcu. Polecam!
Teresa 2015-11-01 16:55
Nie polecam.
Dobra Rada 2016-01-14 13:23
Niech wszyscy, którzy zdecydują się na przekazanie sprawy tym Państwu zapytają o dyplom wyższych studiów prawniczych. Mogą się zdziwić.
Maja P 2016-01-23 22:04
Wpis konkurencji? Stary dobry sposób... szkoda, że tak działają konkurencyjne formy zamiast podnosić poziom pracy.
Maja P 2016-01-23 22:06
Wpis konkurencji? Stary dobry sposób... szkoda, że tak działają konkurencyjne firmy zamiast podnosić poziom pracy.
były pracownik 2016-05-03 18:39
Wielka porażka jeden wielki przekręt klientów traktują przedmiotowo
k.k. 2016-10-11 11:58
Nie polecam... zero wykształcenia prawnego..., pracują tam osoby nie mające kompetencji do deklarowanych zawodów!
DR 2016-10-31 17:20
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Paweł 2017-04-24 18:41
Witam drogi nieznajomy , pisząc ten komentarz myślisz ze jesteś bezkarny , nic bardziej mylnego , wiesz co to jest adres IP ? W dniu jutrzejszym zgłaszam to na policję , jednocześnie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 212 k.k. Zniesławienie . Gwarantuję że odszkodowanie za będzie dotkliwe dla pańskiego portfela . Ps. Życzę miłego tygodnia i do zobaczenia na przesłuchaniach w prokuraturze .!
Paweł 2017-04-24 18:44
Witam drogi nieznajomy , pisząc ten komentarz myślisz ze jesteś bezkarny , nic bardziej mylnego , wiesz co to jest adres IP ? W dniu jutrzejszym zgłaszam to na policję , jednocześnie zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art. 212 k.k. Zniesławienie . Gwarantuję że odszkodowanie będzie dotkliwe dla pańskiego portfela . Ps. Życzę miłego tygodnia i do zobaczenia na przesłuchaniach w prokuraturze .!
JA 2017-08-14 09:38
WITAMDLA MNIE TA PANI CO TAK REKLAMUJE ŻE PROWADZI BERDZO DOBRZE ODSZKODOWANIA TO FIKCJA MOJA CÓRKA CZEKA NA PIENIĄŻKI PRAWIE ROK A UBEZPIECZYCIEL WYPŁACIŁ
Oszukana 2017-08-22 03:11
Witam mam podobną sytuację! Proszę, Niech się Pani odezwie do mnie na maila martuuul60@gmail.com
oszukany5555555@gmail.com 2017-09-18 10:29
Nie polecam nikomu , wielka ściema a do tego pobrała kasę i nic w temacie nie zrobiła.
Na temat co zrobiła zaczyna straszyć że poda o zniesławienie.
Zero kultury i brak wykształcenia prawniczego.
Zgłoszę sprawę do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.
Omijajcie z daleka.
Zostaw swoją opinię o OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ KANCELARIA PRAWNA INGA DZWONECKA