Shadow Studio

Poznań

Opinie o Shadow Studio

gość 2011-04-28 22:04:48
Niewypłacanie wynagrodzeń, praca miała być przy 'tworzeniu portalu społecznościowego' a to zwykły czat [usunięte przez moderatora]. Szefowa wymyśla coraz to nowe historyjki, czemu nie może wypłacić wynagrodzeń, nie odbiera telefonu, udaje, że nie ma jej w domu. Nie polecam!
zosia 2011-05-16 13:54:07
Pracowalam w tej firmie trzy miesiące. Wszystko było ok. Nie rozumiem zarzutów mojej przedmowczyni. Prawdopodobnie pisala to osoba dyscyplinarnie zwolniona z pracy.
anonim 2011-05-16 13:54:39
pracowałam w tej firmie 2miesiące,owszem były 1 lub 2 dnowe opuznienia w wypłatach ale nigdy nie zostałam oszukana i zawsze otrzymywałam swoje pieniążki,czat [usunięte przez moderatora]?hehe,to juz przesada,to chyba nie ta sama praca..ja byłam wykonawcą na portalu społecznosciowym i nie miało to związku z seksem,wręcz nie wolno bylo poruszac takich tematów
gość 2011-06-07 08:30:19
hehe, ja tez pracowalam w tej "firmie". masakra warunki, masakra szefowa, masakra wszystko... nie polecam. a z tego co widze [usunięte przez moderatora] sama sobie posty wrzuca...
adam 2016-04-21 11:31:49
siemka :) orientuje się może ktoś, jakie powiązania mają te dwie poznańskie firmy? obie należą do jednej właścicielki i zastanawiam się, czy to nie jest po prostu jedno i to samo, ale po zmianie nazwy :) http://renosquad.wix.com/renosquad
Zostaw swoją opinię o Shadow Studio - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shadow Studio