Shadow Studio

Poznań

Opinie o Shadow Studio

gość 2011-04-28 22:04
Niewypłacanie wynagrodzeń, praca miała być przy \'tworzeniu portalu społecznościowego\' a to zwykły czat [usunięte przez moderatora]. Szefowa wymyśla coraz to nowe historyjki, czemu nie może wypłacić wynagrodzeń, nie odbiera telefonu, udaje, że nie ma jej w domu. Nie polecam!
zosia 2011-05-16 13:54
Pracowalam w tej firmie trzy miesiące. Wszystko było ok. Nie rozumiem zarzutów mojej przedmowczyni. Prawdopodobnie pisala to osoba dyscyplinarnie zwolniona z pracy.
anonim 2011-05-16 13:54
pracowałam w tej firmie 2miesiące,owszem były 1 lub 2 dnowe opuznienia w wypłatach ale nigdy nie zostałam oszukana i zawsze otrzymywałam swoje pieniążki,czat [usunięte przez moderatora]?hehe,to juz przesada,to chyba nie ta sama praca..ja byłam wykonawcą na portalu społecznosciowym i nie miało to związku z seksem,wręcz nie wolno bylo poruszac takich tematów
gość 2011-06-07 08:30
hehe, ja tez pracowalam w tej \"firmie\". masakra warunki, masakra szefowa, masakra wszystko... nie polecam. a z tego co widze [usunięte przez moderatora] sama sobie posty wrzuca...
adam 2016-04-21 11:31
siemka :) orientuje się może ktoś, jakie powiązania mają te dwie poznańskie firmy? obie należą do jednej właścicielki i zastanawiam się, czy to nie jest po prostu jedno i to samo, ale po zmianie nazwy :) http://renosquad.wix.com/renosquad
anioł stróż 2017-05-08 02:08
to jedna i ta sama firma, tylko właścicielka zmienia nazwy, tak jak i mieszkania, i tak jak lokale wynajęte pod działalność, z których ucieka, bo jest poszukiwana przez ludzi, których oszukała na kasę. Skąpska jest poszukiwana nie tylko przez wierzycieli i komorników. ma kilkanaście, a może już kilkadziesiąt wyroków na koncie. odbywała karę więzienia za oszustwa. ale to ją niczego nie nauczyło.oszukuje klientów biorąc zaliczki, oszukuje właścicieli mieszkań i lokali które wynajmują a potem się po cichu ewakuuje, oszukuje nawet znajomych pożyczając kasę i znikając, oszukuje pracowników, którym nie płaci.
dziwię się, że nadal jest na wolności. ma swój warsztat na mostowej, a mieszka na chwaliszewie.
anioł stróż 2017-05-09 01:24
Zostaw swoją opinię o Shadow Studio - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shadow Studio