logo Agrocomplex

Agrocomplex

Radonice

Opinie o Agrocomplex

Tiger 2016-01-27 10:01
Nie zgadzam się w 100%. Jest to firma mało znana, droga jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] duża spychologia, ludzie ciężko tam pracują ale za grosze. wszystkie sukcesy pracowników przypisuje sobie szef, czy to sprzedaże czy pozyskani nowi klienci. Pracownicy to ukraińcy, albo emeryci lub ludzie z problemem alkoholowym którzy nie mają żadnych wymagań finansowych którzy nie potrafią zawalczyć o swoje
Erwin 2016-01-27 10:10
Wszystko wyssane z palca. Firma najdroższa na rynku, produkty najgorszy chłam z możliwych dostępnych na polskim rynku, za to cena z kosmosu. Na wszystkim oszczędności aż do przesady, szef gra wielkiego prezesa ogromnej korporacji 6 osobowej. Wymagania niesamowite a kasa jak by kot napłakał. Wielka spychologia a szef z szefową chodzą jak święte krowy. A na ich zachcianki i luksusowe życie harują ukraińcy, emeryci i ludzie z problemami alkoholowymi za 1000zł
wafelek 2016-04-24 17:33
nie zgadzam się, uważam, że firma ma całkiem konkurencyjne ceny przynajmniej jeśli chodzi o branżę z rejonu radonic, żółwina, przecież są ludzie odpowiedzialni za kontrolowanie cen i jakości, dobra firma
Monika 2017-02-17 22:24
NIE POLECAM!!! pracowałam jako przedstawiciel handlowy luty 2017!

od samego początku problemy!
- gdy przychodzi do podpisania umowy okazuje się że kwota umówiona jest na papierze znacznie niższa. człowiek podpisuje dokument w naiwności,
-na pytanie dlaczego nie ma w badaniach pracowniczych psychotechniki potrzebnych do użytku samochodu służbowego? pada odpowiedz, że procedura nie wymaga. ok- kolejna naiwność!
- pierwsze 2 dni w pracy bez pomysłu pracodawcy na szkolenie . 3 dnia czar super firmy pryska. Właściciel i jego żona będąca sekretarką wprowadzają nerwową atmosferę i maja pretensje że pracownik nie przyszedł przeszkolony z ich produktów. Twierdzą że powinno być się już w terenie- a nie zapewnili żadnego z obiecanych narzędzi pracy - laptop telefon samochód.
Pretensje krzyki i rażąca niekompetencja i brak jakiejkolwiek wiedzy przez wymienione osoby. JEDYNA OSOBA MAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I KTÓRA SZANUJĄ KLIENCI PANI BOGUSIA. inni pracownicy to wyzyskiwani ludzie będący w często w ciężkiej sytuacji finansowej która zmusza ich do pracy w tym miejscu. Obrażani przez Państwa właścicieli, nie mający zapewnionej odpowiedniej odzieży pracowniczej np do pracy w zimnej temperaturze zimą!

kolejny dzień? SAMOCHÓD SŁUŻBOWY. dostaje się dokumenty i już wtedy do końca jest jasne ze to wszystko to jedna wielka masakra!
SAMOCHÓD SŁUŻBOWY który nie jest firmowy tylko jest samochodem zarejestrowanym na właściciela- już wiadomo dlaczego nie potrzebna była psychotechnika, a by tego było mało nie posiada on ubezpieczenia AC i NW. Sam zainteresowany właściciel twierdzi że trzeba o niego dbać, a on nie chce tracić zniżek prywatnych. A co w przypadku usterki nie z winy kierowcy? szkody parkingowej czy porysowania pojazdu przez kogoś na parkingu? Krzyki wrzaski awantura. Kończy się na odmowie podpisania przeze mnie dokumentu.
Rozwiązanie umowy. Tylko jak? pracodawca wymusza aby było to z mojej strony w dniu tym samym.
Na umowie 2 tygodnie okresu wypowiedzenia. Dla spokoju i nie chęci słuchania kolejnej awantury godzę się na porozumienie stron i 9 dni okresu wypowiedzenia.
Dowiaduje się że jestem niepoważna. I przez okresy wypowiedzenia będę musiała iść na produkcję. Na nic rozmowa. Na szczęście się pochorowałam i okres wypowiedzenia miałam do dziś L4.

NIE POLECAM STRATA CZASU. Nie muszę dodawać że umówiona kwota jaką dziś otrzymałam przelewem jest kwotą fikcyjna ponieważ zostało naliczone od kwoty na umowie.
SZKODA CZASU!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Agrocomplex - Radonice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrocomplex