logo Agrocomplex

Agrocomplex

Radonice

Opinie o Agrocomplex

Tiger 2016-01-27 10:01:50
Nie zgadzam się w 100%. Jest to firma mało znana, droga jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] duża spychologia, ludzie ciężko tam pracują ale za grosze. wszystkie sukcesy pracowników przypisuje sobie szef, czy to sprzedaże czy pozyskani nowi klienci. Pracownicy to ukraińcy, albo emeryci lub ludzie z problemem alkoholowym którzy nie mają żadnych wymagań finansowych którzy nie potrafią zawalczyć o swoje
Erwin 2016-01-27 10:10:32
Wszystko wyssane z palca. Firma najdroższa na rynku, produkty najgorszy chłam z możliwych dostępnych na polskim rynku, za to cena z kosmosu. Na wszystkim oszczędności aż do przesady, szef gra wielkiego prezesa ogromnej korporacji 6 osobowej. Wymagania niesamowite a kasa jak by kot napłakał. Wielka spychologia a szef z szefową chodzą jak święte krowy. A na ich zachcianki i luksusowe życie harują ukraińcy, emeryci i ludzie z problemami alkoholowymi za 1000zł
wafelek 2016-04-24 17:33:18
nie zgadzam się, uważam, że firma ma całkiem konkurencyjne ceny przynajmniej jeśli chodzi o branżę z rejonu radonic, żółwina, przecież są ludzie odpowiedzialni za kontrolowanie cen i jakości, dobra firma
Zostaw swoją opinię o Agrocomplex - Radonice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrocomplex