EMMI Zabudowy Wnętrz

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o EMMI Zabudowy Wnętrz

Anonim ale my wiemy kto to... 2012-03-10 22:58:54
[usunięte przez moderatora] A firma Emmi jest wporządku zawsze colę postawią jak się przyjedzie i to w szklanej butli a kuchnie robią takie ze aż szkoda u kogoś innego robić.
Pozdrowienia dla prezesów Emmi
ja 2013-06-19 10:40:01
Nikt nie będzie trzymał w firmie Emmi osoby która chce zarobić tylko 1800 złotych. Jest to firma która poszukuje tylko ambitnych i nastawionych na sukces współpracowników. Było wielu którzy chcieli "przesiedzieć" pracę i ich nie ma, ale są osoby m. in. tacy jak ja którzy są zadowoleni z zarobków.
[usunięte przez moderatora]
wiesio 2014-03-31 21:27:13
Równiez prosiłbym o informacje w jaki sposób znaleźliście prace w Emmi, bo jak zawsze informacji dla klientów od groma, ale dla pracowników..
ducho 2014-04-06 13:04:26
ja znalazłem ich oferty na stronach z ofertami pracy. Jedna propozycja jest ciekawa - projektant wnętrz zarobki od 1800-8000 zł :)
Realista 2014-04-07 09:41:25
Witam,
byłem pracownikiem tej firmy. Realnie można zarobić ok. 4000-4500. Ja akurat się przeprowadzałem i dlatego rozstaliśmy się. Mogę jedno powiedzieć, że szef daje klientów, a my mieliśmy za zadanie zrobić projekt i wycenę i doprowadzić do podpisania umowy. Reasumując było dobrze, ale dla tych co pracowali efektywnie!!!
ekspert 2014-04-26 06:35:47
Super firma
Realista 2014-04-26 06:40:11
Poniekąd tak, ale szef zawsze wspomagał nas bezpośrednio w osiąganiu jak najlepszego wyniku. Oddawał do zrobienia projekty, które z góry było wiadomo, że są wygrane.
flis 2014-12-01 16:19:55
Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy EMMI Zabudowy Wnętrz, moim zdaniem warto się zainteresować. Firma Emmi Zatrudni osobę odpowiedzialną za pomiary mebli na wymiar oraz ich rozpisywanie na produkcję Wymagania: - c...
sanog 2016-05-11 21:22:42
tre, jesteś przekonany ? Z tego co słyszłem to firma potrzebowała ludzi doświadczonych ale na zlecenie
Kludi 2016-11-16 10:36:51
Na stałe! Wszyscy są zarejestrowani i maja umowy na stałe. Wiem bo sama tu pracuje, po 3 miesiącach dostałam stałą.
Zostaw swoją opinię o EMMI Zabudowy Wnętrz - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMMI Zabudowy Wnętrz